1966 - 67
pálená hlína, plastika + kresba pastelem (studie)
v. 43,5, 33 x 17 cm
Signatura: sign. na plintě Zívr 1967 II, kresba PD LZ 66
Vyvolávací cena: | 23 000 Kč |
lept 27/100
23 x 15 cm
Signatura: sign. PD Jan Zrzavý
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
kresba tužkou, akvarel, papír
13,5 x 16 cm
Signatura: sign. PD Vodňany 1958 - J. Zrzavý
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
tempera, lepenka
27 x 40 cm
Signatura: sign. PN Jan Bauch 1950
olej, plátno
51,5 x 41,5 cm
Signatura: sign. LN Jan Bauch
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
olej, plátno
67 x 67 cm
Signatura: sign. LD F. Duša
olej, plátno
73 x 100 cm
Signatura: sign. LD Boh. Dvorský 1933
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
1917
olej, plátno
51 x 71 cm
Signatura: sign. PD Feigl
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
kresba tuší, papír
47,5 x 27 cm
Signatura: sign. PD AH 30
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
litografie
22 x 16,3 cm
Signatura: sign. PD L. Jiřincová 46
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
40 x 30 cm
Signatura: sign. PD Jiří Kroha 44
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
olej, lepenka
50 x 70 cm
Signatura: sign. PD Kojan 28
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, sololit
52 x 44,5 cm
Signatura: sign. LD L. Kuba 1943
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
tempera, lepenka
35 x 45 cm
Signatura: sign. PD Ot. Marvánek 20
Vyvolávací cena: | 26 000 Kč |
olej, lepenka
55 x 67 cm
Signatura: sign. PD Molnár K.
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
olej, plátno
46 x 55 cm
Signatura: sign. PN Gr. Moussatoff 34
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
olej, plátno
37,5 x 75,5 cm
Signatura: sign. PD Rabas 34
Vyvolávací cena: | 43 000 Kč |
suchá jehla s monotypem
14 x 9,3 cm
Signatura: sign. PD Reynek
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
suchá jehla, monotyp
25 x 18,5 cm
Signatura: sign. PD Reynek
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, překližka
46 x 42 cm
Signatura: sign. PD Ed. Světlík
Vyvolávací cena: | 4 000 Kč |
malba tuší, karton
27 x 46,5 cm
Signatura: sign. PN Š 34
Vyvolávací cena: | 27 000 Kč |
olej, plátno
33 x 46 cm
Signatura: sign. PD Vaculková 44
Vyvolávací cena: | 11 000 Kč |
30. léta
olej, plátno
39 x 44 cm
Signatura: sign. PD Vojáček Fr.
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
kol. r. 1940
akvarel, karton
40 x 55 cm
Signatura: sign. PD Bořivoj Žufan
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
komb. technika, tempera, pastel, karton
92 x 53 cm
Signatura: sign. PD MP
2.pol.19.st.
olej, lepenka
25,5 x 36,5 cm
Signatura: sign. nezjištěna
1877
olej, plátno
42,5 x 94 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 170 000 Kč |
olej, plátno
23 x 35 cm
Signatura: sign. PD Chittussi
Vyvolávací cena: | 390 000 Kč |
1915 - 20
olej, lepenka
50 x 66,5 cm
Signatura: sign. LD O. Bubeníček
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
1908
olej, plátno
56,5 x 67 cm
Signatura: sign. LD Holub 08
Vyvolávací cena: | 42 000 Kč |
kol. r. 1910
olej, plátno
64 x 64 cm
Signatura: sign. PD Al. Kalvoda
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
kol. r. 1910
olej, plátno
66 x 50 cm
Signatura: sign. PD Kaván
Vyvolávací cena: | 39 000 Kč |
olej, plátno
75 x 93,5 cm
Signatura: sign. PD Aug. Mervart 23
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
olej, plátno
36,5 x 47,5 cm
Signatura: sign. LD J. Váchal
olej, lepenka
24,5 x 35 cm
Signatura: sign. PD O. Bubeníček
1910 -15
olej, karton
24,5 x 34 cm
Signatura: sign. LD B. Dvořák
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |