kol.r. 1909
olej, lepenka
40 x 31 cm
Signatura: sign. vzadu W. Nowak
Vyvolávací cena: | 58 000 Kč |
olej, plátno
146 x 85 cm
Signatura: sign. PD J. V.
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
olej, plátno
59 x 60 cm
Signatura: sign. LD E. A. Longen
Vyvolávací cena: | 115 000 Kč |
enkaustika, olej, plátno
60 x 40 cm
Signatura: sign. PD Lin. Procházková 37
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
komb. technika, sololit
74 x 86,5 cm
Signatura: sign. PD Dlouhý 1979
Vyvolávací cena: | 49 000 Kč |
komb. technika, karton
49 x 44 cm
Signatura: sign. DU Boštík 197
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
hliníkový plech, dřevo, plastika
v. 80 cm
Signatura: sign. V. Janoušek
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
polychromovaný osinkocement, plastika
v. 90 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 56 000 Kč |
olej, plátno
58,5 x 58,5 cm
Signatura: sign. PD I. Ouhel 87
Vyvolávací cena: | 31 000 Kč |
olej, plátno
72 x 98 cm
Signatura: sign. PD Jiří Sopko 90
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
lept a akvatinta 6/15
25 x 16 cm
Signatura: sign. PD Jiří Balcar 65
Vyvolávací cena: | 3 800 Kč |
49 x 45 cm
Signatura: sign. PD Jan Bauch 1977
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
komb. technika, akvarel, tuš, papír
27 x 23,5 cm
Signatura: sign. DU A. Born 79
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
21,8 x 15 cm
Signatura: sign. PD A. Brunovský 1979
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
kol. r. 1960
olej, plátno
114 x 160 cm
Signatura: sign. LD B. Dvorský
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
originální fotografie
24 x 18 cm
Signatura: sign. na rubu Václav Chochola Paris 69
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
komb. technika, akvarel, pastel, karton
23 x 27,5 cm
Signatura: sign. LD Ota Janeček 82
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
komb. technika, tempera, koláž, vrypy, karton
81,5 x 63 cm
Signatura: sign. LD Jankovič 83
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
1997 - 1998
komb. technika, tempera, asambláž, karton
39 x 49 cm
Signatura: sign. PD J. Jíra 97 - 98
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
komb. technika, koláž, kvaš, tuš, karton
50 x 36 cm
Signatura: sign. PD J. Jíra 87
1950-51
olej, plátno
33 x 50 cm
Signatura: sign. na rubu John Jiří 1950-51
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olej, plátno
70 x 50 cm
Signatura: sign. LD V. Komárek 1999
komb. technika, akryl, tuš, karton
41,5 x 58 cm
Signatura: sign. UN A. Lamr 79
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
komb. technika, pastel, akvarel, tužka, karton
39 x 33 cm
Signatura: sign. PD F. Muzika 65
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
tuš, akvarel, papír
14,7 x 20 cm
Signatura: sign. PD Kamil Lhoták 83
barevná litografie 164/200
33,5 x 24 cm
Signatura: sign. PD Kamil Lhoták 1975
Vyvolávací cena: | 6 500 Kč |
akvarel, tuš, papír
10 x 14,5 cm
Signatura: sign. PD Kamil Lhoták 1960 Ludvíku Součkovi
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
olej, karton
85 x 60 cm
Signatura: sign. PD 19/XI 58 Matal
Vyvolávací cena: | 62 000 Kč |
olej, plátno
45 x 55 cm
Signatura: sign. PN Paderlík 63
olej, plátno
55 x 76 cm
Signatura: sign. PD J. Paur 77
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
1951
autorská fotografie
37,5 x 29 cm
Signatura: sign. na rubu Vilém Reichmann 1951/70
komb. technika, akvarel, tuš, karton
29,5 x 28,5 cm
Signatura: sign. PD Sklenář 62
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
olej, plátno
42 x 32 cm
Signatura: sign. PD K. Souček
2.pol.60.let
olej, plátno
70 x 90 cm
Signatura: sign. PD K. Souček
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
akvarel, japan
45 x 45 cm
Signatura: sign. PD Antonín Střížek 1991
Vyvolávací cena: | 4 400 Kč |
komb. technika, kvaš, tuš, papír
18,5 x 29 cm
Signatura: sign. DU Trnka
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |