olej, lepenka
60 x 29,5 cm
Signatura: sign. PD V. Stříbrný 1943
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, plátno
70 x 100 cm
Signatura: sign. LD Jaroslav Šetelík
Vyvolávací cena: | 58 000 Kč |
32 x 34 cm
Signatura: sign. PD T.F.Šimon
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
akvarel, papír
45 x 22 cm
Signatura: sign. PN Jož. Uprka
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, překližka
50 x 60 cm
Signatura: sign. PD Vacátko
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |