barevná litografie 231/500
30 x 40 cm
Signatura: sign. PD V. Špála 42
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
24,6 x 31,3 cm
Signatura: sign. DU Tichý 42
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
29,9 x 24,2 cm
Signatura: sign. DU Tichý 1940
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |
kvaš, papír
28 x 30,5 cm
Signatura: sign. PD Franta Tichý
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
komb. technika, karton
24,5 x 43 cm
Signatura: sign. PD T
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
1943-44
olejová tempera, kresba tuší, papír
44 x 35 cm
Signatura: sign. PD Trnka
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
kolorovaná litografie akvarelem
17 x 14,5 cm
Signatura: sign. PD Jan Zrzavý, v kameni J.Z. 20
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
40. léta
pálená hlína
d. 45 cm
Signatura: sign. nečitelná
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
komb. technika, karton
42 x 29 cm
Signatura: sign. PD Jan Bauch 1961
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
38 x 47,5 cm
Signatura: sign. PN Jan Bauch 1970
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
olej, plátno
49 x 41 cm
Signatura: sign. PD Jan Bauch 1958
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
olej, plátno
50 x 65 cm
Signatura: sign. PD 1981 Jan Bauch
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
akvarel, papír
29 x 18 cm
Signatura: sign. DU Born 79
olej, karton
47 x 57 cm
Signatura: sign. LD W. Horný 62
akvatinta 12/22
34,5 x 30,5 cm
Signatura: sign. PD Istler 70
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
1951
akvatinta 6/7
24 x 16 cm
Signatura: sign. PD Istler 51
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
olejové laky, sololit
67 x 44 cm
Signatura: sign. PD Istler 79
komb. technika, karton
40 x 50 cm
Signatura: sign. PD Istler 62
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
kresba tužkou, papír
30 x 21 cm
Signatura: sign. LN O. Janeček 43
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
tužka, pastel, malířská lepenka
14,5 x 29,5 cm
Signatura: sign. DU Janeček
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
22 x 18 cm
Signatura: sign. LD Ota Janeček 1982
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
enkaustika, lepenka
42 x 33 cm
Signatura: sign. PD Ota Janeček
olej, plátno
50 x 35 cm
Signatura: sign. PD Janeček
komb. technika, pastel, akvarel, papír
25 x 27 cm
Signatura: sign. PD Ota Janeček 85
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
komb. technika, lepenka
79 x 59 cm
Signatura: sign. DU Lubomír Jarcovjak 96
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
olej, plátno
40 x 50 cm
Signatura: sign. PD J. Jíra 94
olej, plátno
50 x 60 cm
Signatura: sign. PD J. Jíra 79
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
litografie
21,5 x 16 cm
Signatura: sign. PD L. Jiřincová 50
Vyvolávací cena: | 3 000 Kč |
enkaustika, plátno, překližka
57 x 52 cm
Signatura: sign. PD V. Kiml
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
bronz
v. 24 cm
Signatura: sign. Jan Kodet 69
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
koláž
40 x 32 cm
Signatura: sign. PD J.K. 96
glazovaná pálená hlína
v. 13,5 cm
Signatura: sign. dole Kutálek
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
akvarel, tuš, papír
14,5 x 20 cm
Signatura: sign. PD Kamil Lhoták 2.6.1970
olej, sololit
17 x 14 cm
Signatura: sign. LD Kamil Lhoták 79
akvarel, karton
41 x 29 cm
Signatura: sign. LD 12.5.78 Načeradský
komb. technika, karton
36 x 51 cm
Signatura: sign. PD M. Rittstein 77