28 x 39 cm
Signatura: sign. PD O. Blažíček 1941
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
olej, malířská lepenka
33 x 38 cm
Signatura: sign. LD O. Blažíček 32
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
olej, lepenka
34,5 x 50 cm
Signatura: sign. PD O. Bubeníček
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
olej, lepenka
50 x 70 cm
Signatura: sign. PD Daněk - Sedláček
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olejová tempera, karton
44 x 58 cm
Signatura: sign. PD Ant. Hudeček
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
1924
olej, lepenka
36,5 x 56 cm
Signatura: sign. PD Jambor 1924
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, lepenka
50 x 65 cm
Signatura: sign. PD R. Jelínek
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
olej, lepenka
32 x 27,5 cm
Signatura: sign. LD A. Kalvoda
olej, překližka
29 x 35 cm
Signatura: sign. PD Al. Kalvoda
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, lepenka
25,5 x 36,5 cm
Signatura: sign. LD Kaván
olej, lepenka
40 x 52 cm
Signatura: sign. LD Kaván
1915
olej, plátno
82,5 x 73 cm
Signatura: sign. PD Old. Koníček 1915
olej, plátno
42 x 33 cm
Signatura: sign. LD L. Kuba
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
olej, plátno
95 x 131 cm
Signatura: sign. LD Vlast. Kuřil
olej, plátno
49 x 55 cm
Signatura: sign. PD Lolek St.
1924
olej, lepenka
50 x 60 cm
Signatura: sign. LD G. Macoun 1924
olej, plátno
23 x 30 cm
Signatura: sign. LD Panuška
olej, lepenka
50 x 67 cm
Signatura: sign. PD Panuška
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, lepenka
33,5 x 35 cm
Signatura: sign. PD E. Světlík
Vyvolávací cena: | 4 000 Kč |
olej, lepenka
22 x 27,5 cm
Signatura: sign. LD T.F.Šimon
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
olej, plátno
37 x 44 cm
Signatura: sign. LD Karel Špillar
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
olej, lepenka
43 x 67 cm
Signatura: sign. PD J. Ullmann
olej, lepenka
24,5 x 18 cm
Signatura: sign. PD M. Benka
olej, plátno
100 x 70 cm
Signatura: sign. LD B. Dvorský
Vyvolávací cena: | 68 000 Kč |
olej, plátno
40 x 60 cm
Signatura: sign. PU V. Hejna Léto 42
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, lepenka
27 x 37 cm
Signatura: sign. PD K. Holan 46
olej, plátno
44 x 56 cm
Signatura: sign. PD K. Holan 45
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
barevné křídy, pastel, karton
20 x 25 cm
Signatura: sign. PD M. Holý 46
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
1903
olej, dřevěná deska
27 x 21 cm
Signatura: sign. PD M. Jiránek 14.X.903
40. léta
olej, malířská lepenka
53,5 x 40 cm
Signatura: sign. LD Jiroudek
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
olej, plátno
47 x 34 cm
Signatura: sign. PD P.K. 46
Vyvolávací cena: | 58 000 Kč |
olej, plátno
65 x 54 cm
Signatura: sign. PD Coubine
Vyvolávací cena: | 170 000 Kč |
olej, lepenka
37 x 62,5 cm
Signatura: sign. LD Liesler 39
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
1924
olej, plátno
48 x 38 cm
Signatura: sign. vzadu Praha 1924 Svat. Máchal
olej, plátno
74 x 62,5 cm
Signatura: sign. LD Matal 1945
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
olej, plátno
40 x 47,5 cm
Signatura: sign. LN E. A. Longen 1926
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |