olej, plátno
46 x 49 cm
Signatura: sign. PD Zd. Sklenář 48
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
kvaš, lepenka
37,5 x 61 cm
Signatura: sign. PD Tichý 50 MUDr. M.Z.!
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
tempera, dřevěná deska
27,5 x 36 cm
Signatura: sign. LD Zrzavý Jan 1953
Vyvolávací cena: | 680 000 Kč |
olej, plátno
27 x 35 cm
Signatura: sign. PN Zrzavý Jan
Vyvolávací cena: | 980 000 Kč |
50 x 45 cm
Signatura: sign. DU Boštík
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
1964-65
nitroemail, tuš, sololit
57 x 82 cm
Signatura: sign. vzadu B. Dlouhý
Vyvolávací cena: | 135 000 Kč |
1970-82
olej, sololit
91 x 63 cm
Signatura: sign. PD Ota Janeček 1970 - 82
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
pastel, barevné křídy, karton
59 x 46,5 cm
Signatura: sign. LD Lacina 67
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
olej, plátno
55 x 45 cm
Signatura: sign. PD Ouhel 82
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
olej, lepenka
35 x 25 cm
Signatura: sign. PD Tikal 64
Vyvolávací cena: | 59 000 Kč |
enkaustika, plátno
180 x 120
Signatura: sign. PD Vohrabal 1975
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
I.pol.60.let
reliéf, olejový lak, lepenka
35 x 22,5 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
olej, lepenka
27,5 x 19,2 cm
Signatura: sign. PD V. Janoušková 1961
Vyvolávací cena: | 13 000 Kč |
komb. technika, karton, překližka
20,5 x 27 cm
Signatura: sign. PD JK 60
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, lepenka
29,5 x 40 cm
Signatura: sign. PD E. Ovčáček 65
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
olej, malířská lepenka
48,5 x 33,5 cm
Signatura: sign. PD Balcar 56
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
1961-4
olej, sololit
46 x 60 cm
Signatura: sign. LN F. Gross 1961-4
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
olej, překližka
41 x 33 cm
Signatura: sign. LD H 68
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olej, lepenka
66,5 x 44,5 cm
Signatura: sign. PN Istler 79
olej, plátno
55 x 55 cm
Signatura: sign. PD Ota Janeček 89
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
kovový reliéf
17,5 x 13 cm
Signatura: sign. vzadu Věra Janoušková 1976
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
olej, plátno
50 x 60 cm
Signatura: sign. PD J. Jíra
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, sololit
61 x 82 cm
Signatura: sign. DU V. Komárek 67
Vyvolávací cena: | 33 000 Kč |
olej, karton
64 x 36 cm
Signatura: sign. PD J. Kotík 85
Vyvolávací cena: | 23 000 Kč |
olej, plátno
60,5 x 80 cm
Signatura: sign. PD Jánuš Kubíček 1953
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
akryl, tuš, karton
42 x 59 cm
Signatura: sign. PD Lamr 85
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
olej, plátno
60 x 80 cm
Signatura: sign. LD F. Malý 75
olej, sololit
25 x 35 cm
Signatura: sign. LD Matal 83
kvaš, papír
28,5 x 20 cm
Signatura: sign. PD Načeradský 89
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
olej, plátno
75 x 90 cm
Signatura: sign. LD Jiří Novotný
olejové laky, koláž, lepenka
29 x 38 cm
Signatura: sign. LD E. Ovčáček 60
olej, plátno
34 x 48 cm
Signatura: sign. LD K. Souček
olej, sololit
58 x 80 cm
Signatura: sign. LD ŠB 61
olej, plátno
80 x 100 cm
Signatura: sign. PD Vaca
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
olej, plátno
40 x 50,5 cm
Signatura: sign. PD J. Vožniak
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
olej, lepenka
36 x 48,5 cm
Signatura: sign. LD M. Benka
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |