tužka, papír
23,5 x 31 cm
Signatura: sign. PD Matal 48
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
33 x 28 cm
Signatura: sign. LD Matal, PD 1/II 57
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
40 x 57 cm
Signatura: sign. LD K. Souček 1970
1908
malba tuší, papír
23 x 25 cm
Signatura: sign. PD VŠ 08
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
tužka, papír
26 x 17 cm
Signatura: sign. DU Tichý 43
lept, akvarel, I. stav
25 x 32 cm
Signatura: sign. LD 6/VII Tichý 56
Vyvolávací cena: | 23 000 Kč |
pastel, barevné křídy, karton
49 x 32,5 cm
Signatura: sign. DU Trnka
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
1948-50
uhel, karton
29 x 39,5 cm
Signatura: sign. PD K. Válová
Vyvolávací cena: | 3 500 Kč |
komb. technika, karton
18,5 x 24,5 cm
Signatura: sign. PD Vodňany 1958 - J. Zrzavý
Vyvolávací cena: | 46 000 Kč |
bronz
v. 23 cm
Signatura: sign. PD Gutfreund
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
1943-4
bronz
v. 21 cm
Signatura: sign.na plintě V. Makovský
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |
1908
bronz
v. 16,5 cm
Signatura: sign. PD Štursa
tuš, papír
44,5 x 60 cm
Signatura: sign. PD Condoy Praga.4.46.
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
63 x 48 cm
Signatura: sign. LD Domingues Paris 46
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
kvaš, olej, koláž, plátno
54,5 x 73 cm
Signatura: sign. PN De La Serna 40
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
66 x 20,5 cm
Signatura: sign. DU Lobo Paris 1945
černá křída, běloba, karton
68,5 x 51 cm
Signatura: sign. LN F.B. 1941
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
olej, karton
51 x 65 cm
Signatura: sign. LD O. Bubeníček
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
1909
olej, lepenka
66 x 50 cm
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, plátno
45 x 65 cm
Signatura: sign. LD Rom. Havelka
olej, lepenka
50 x 65 cm
Signatura: sign. PD J. Holub 1920
Vyvolávací cena: | 27 000 Kč |
olej, plátno
50 x 65,5 cm
Signatura: sign. PD Al. Kalvoda
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, lepenka
50 x 65 cm
Signatura: sign. LD Kaván
olej, lepenka
50 x 68 cm
Signatura: sign. PD Panuška
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
olej, dřevěná deska
22 x 32 cm
Signatura: sign. LD AP
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
olej, plátno
70,5 x 52 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
olej, plátno
66 x 92 cm
Signatura: sign. PD V. Radimský
olej, plátno
65 x 92 cm
Signatura: sign. LD T.F.Šimon
Vyvolávací cena: | 165 000 Kč |
olej, plátno
60 x 45 cm
Signatura: sign. LD J. Ullman
olej, plátno
75 x 64 cm
Signatura: sign. PD Josef Ullman
Vyvolávací cena: | 58 000 Kč |
olej, plátno
75,5 x 62 cm
Signatura: sign. LN Jan Bauch
Vyvolávací cena: | 360 000 Kč |
olej, lepenka
32 x 25,5 cm
Signatura: sign. LD Fr. Hudeček 46
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
olej, plátno
50,5 x 65,5 cm
Signatura: sign. PD A. Justitz 932
Vyvolávací cena: | 320 000 Kč |
kol.r.1917
olej, plátno
42 x 44 cm
Signatura: sign. PN R. Kremlička
Vyvolávací cena: | 480 000 Kč |
olej, plátno
38 x 46 cm
Signatura: sign. PD Coubine
olej, lepenka
64,5 x 50 cm
Signatura: sign. LN Endré Nemes
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |