komb. technika, karton
89 x 63 cm
Signatura: sign. PD Janošek 65
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
50. léta
olej, lepenka
49,5 x 64 cm
Signatura: sign. LD Jíra
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
olej, karton
50 x 60 cm
Signatura: sign. PD J. Jíra 1997
43 x 29 cm
Signatura: sign. PD P. Kotík 57
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
žloutková tempera, plátno
50 x 65 cm
Signatura: sign. LD Jánuš Kubíček 1965
Vyvolávací cena: | 39 000 Kč |
akvarel, papír
42 x 60 cm
Signatura: sign. PD Lamr 86
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
tuš, akvarel, papír
28 x 20 cm
Signatura: sign. PD Načeradský
Vyvolávací cena: | 3 500 Kč |
olej, plátno
65 x 30 cm
Signatura: sign. DU M. Netík 69
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
olej, lepenka
35 x 50 cm
Signatura: sign. PN Paderlík 63
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olej, plátno
45 x 45 cm
Signatura: sign. LD Riedelbauch
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
61 x 42,5 cm
Signatura: sign. LD K. Souček 64
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
50. léta
olej, plátno
94 x 71 cm
Signatura: sign. LD K. Válová
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
olej, malířská lepenka
25 x 35 cm
Signatura: sign. LD Vohrabal
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
olej, lepenka
40 x 49 cm
Signatura: sign. PD O. Bubeníček 23
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, lepenka
50 x 66 cm
Signatura: sign. PD O. Bubeníček
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, malířská lepenka
35 x 35 cm
Signatura: sign. LD K. Hofman
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
olej, plátno
64 x 80 cm
Signatura: sign. PD Fr. Holan 1944
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
olej, plátno
64 x 80 cm
Signatura: sign. PD Fr. Holan 1937
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
22,5 x 37 cm
Signatura: sign. PD Ant. Hudeček
tempera, lepenka
45 x 61 cm
olej, plátno
105 x 135 cm
Signatura: sign. PD F. Jakub
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
1924
olej, lepenka
33 x 48 cm
Signatura: sign. PD Jambor 1924
kol.r.1910
olej, plátno
55,2 x 45 cm
Signatura: sign. LD Al. Kalvoda
olej, lepenka
36 x 51 cm
olej, překližka
50 x 61 cm
Signatura: sign. PD Kaván
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
olej, lepenka
25 x 36 cm
Signatura: sign. LD Kaván
1907
olej, karton
26 x 38 cm
Signatura: sign. PD Kaván 07
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
olej, karton
52 x 51,5 cm
Signatura: sign. PD G. Mallý
Vyvolávací cena: | 52 000 Kč |
olej, malířská lepenka
27 x 48 cm
Signatura: sign. PD Aug. Mervart 23
olej, lepenka
48 x 61 cm
olej, plátno
68 x 98 cm
Signatura: sign. PD Alois Moravec 1939
olej, plátno
86 x 68 cm
Signatura: sign. LD J. Obrovský 41
Vyvolávací cena: | 33 000 Kč |
olej, lepenka
35 x 50 cm
Signatura: sign. LD V. Radimský
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, plátno
46 x 36 cm
Signatura: sign. PD V. Stříbrný
1914
olej, karton
51 x 68 cm
Signatura: sign. PD J. Ullmann 1914
olej, lepenka
40 x 45 cm
Signatura: sign. PD J. Adamíček 1935
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |