tužka, akvarel, kvaš, papír
29,6 x 37,3 cm
Signatura: sign. PD Král
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
kol.r.1907
akvarel, tužka, karton
14,7 x 18 cm
Signatura: sign. PD Kubišta Boh.
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
uhel, pastel, papír
40 x 30 cm
Signatura: sign. LD B. Lacina 43
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
tuš, běloba, papír
13 x 11,5 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
tuš, běloba, papír
15 x 11,5 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
akvarel, běloba, papír
10 x 9,5 cm
Signatura: sign. PD J. Lada
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |
kvaš, akvarel, tuš, papír
30 x 22 cm
Signatura: sign. PD Jos. Lada
2.pol.30.let
41 x 26,5 cm
Signatura: sign. PD W. Nowak
pastel, tužka, papír
73 x 51 cm
Signatura: sign. PD Peter Oriešek 1986
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
uhel, papír
52 x 31 cm
Signatura: sign. PU J.P.
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
akvarel, tuš, papír
16 x 22 cm
Signatura: sign. PD Vlast. Rada 53
Vyvolávací cena: | 4 500 Kč |
1924
akvarel, papír
35 x 50 cm
Signatura: sign. LD Vojt. Sedláček 24
Vyvolávací cena: | 4 000 Kč |
akvarel, papír
30 x 43 cm
Signatura: sign. PD Vojt. Sedláček 43
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
46 x 60 cm
Signatura: sign. PD Smetana 49
Vyvolávací cena: | 33 000 Kč |
1929-30
uhel, běloba, papír
30 x 20 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
akvarel, tužka, papír
20,5 x 36 cm
Signatura: sign. PD Tichý 42
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
pastel, tuš, papír
15,5 x 10,5 cm
Signatura: sign. LD J.T.
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
pastel, papír
15 x 26 cm
Signatura: sign. PD J.Z. 62
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
pastel, tužka, papír
19 x 26 cm
Signatura: sign. PD J.Z.
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
bronzový reliéf
26 x 23,5 cm
Signatura: sign. nezjištěna
kamenná plastika
47 x 30 cm
Signatura: sign. Condoy
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
1930-35
bronzová plastika
v. 19,5 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
dřevěná plastika
v. 102 cm
Signatura: sign. dole J.K.
2 kusy glazovaná pálená hlína
průměr 24 cm
Signatura: sign. Vzadu Kutálek 26.9.1978
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
pálená hlína
v. 26 cm
Signatura: sign. Dole Ida Vaculková 78
Vyvolávací cena: | 3 000 Kč |
14.III.1932
olej, plátno
50 x 70 cm
Signatura: sign. PD O. Blažíček
olej, dřevěná deska
18,5 x 14 cm
Signatura: sign. LD Brožík
Vyvolávací cena: | 39 000 Kč |
olej, plátno
55 x 75 cm
Signatura: sign. PD B. Dvořák 42
1847
olej, plátno
32 x 40 cm
Signatura: sign. PD F. Hawranek
Vyvolávací cena: | 270 000 Kč |
olej, plátno
110,5 x 136 cm
Signatura: sign. PD Ant. Hudeček
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
1879-80
olej, plátno
37,8 x 55,2 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 300 000 Kč |
olej, plátno
100 x 121 cm
Signatura: sign. LD Václav Jansa
olej, lepenka
60 x 100 cm
Signatura: sign. LD Al. Kalvoda
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
olej, plátno
80 x 100 cm
Signatura: sign. LD Kaván věnuje
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
1898
olej, lepenka
27 x 33 cm
Signatura: sign. PD O. Lebeda Paris 98
olej, plátno
100 x 100 cm
Signatura: sign. LD Macoun