olej, karton
25,5 x 25 cm
Signatura: sign. PD P.K.
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
30 x 43,5 cm
Signatura: sign. PD P. Kotík 46
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
akvarel, tuš, karton
18,5 x 22,5 cm
Signatura: sign. PD P. Kotík 33
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
30 x 25 cm
Signatura: sign. LN P. Kotík 1926
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
olej, lepenka
24 x 41,5 cm
Signatura: sign. PD P. Kotík 40
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
21,5 x 35 cm
Signatura: sign. PN P.K.
Vyvolávací cena: | 17 000 Kč |