1914
bronz
v. 24 cm
Signatura: sign. na plintě J. Mařatka
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
1918
bronz
v.35 cm
Signatura: sign. na plintě Štursa 1918
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
1910-11
bronz
v. 57 cm
Signatura: sign. na plintě Štursa
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
glazovaná pálená hlína
v. 42,5 cm
Signatura: sign. uvnitř Ida V.
Vyvolávací cena: | 2 500 Kč |
komb. technika, papír
17 x 22,5 cm
Signatura: sign. DU Boštík 198
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
olej, plátno
60 x 90 cm
Signatura: značeno vzadu Kokolia
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
1992-98
olej, plátno
55 x 45 cm
Signatura: sign. vzadu Jan Merta 92 - 98
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
1952
olej, malířská lepenka
70 x 86 cm
Signatura: sign. PN Fremund 52
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
olej, plátno
55 x 47 cm
Signatura: sign. LD Chaba 74
olej, akronex, karton
41 x 28,5 cm
Signatura: sign. vzadu 1961 Janošek
Vyvolávací cena: | 17 000 Kč |
olej, plátno
65 x 80 cm
Signatura: sign. PD Josef Jíra 61
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
olej, lepenka
17 x 23 cm
Signatura: sign. vzadu L. Jiřincová
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
koláž
14 x 27,5 cm
Signatura: sign. PD JK 85
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
2.pol. 50.let
olej, plátno
60,5 x 74 cm
Signatura: sign. vzadu Jan Kotík
Vyvolávací cena: | 37 000 Kč |
1958-9
olej, plátno
100 x 90 cm
Signatura: sign. PN Jánuš Kubíček 1958-9
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
1954
barevný pastel, karton
67 x 54 cm
Signatura: sign. LD Matal 54
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
olej, malířská lepenka
40 x 41 cm
Signatura: sign. PD Medek 59
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
olej, plátno
25,5 x 20 cm
Signatura: sign. PD Načeradský 80
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
frosáž, akvarel, koláž
75 x 56 cm
Signatura: sign. PD LN 1996
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
olej, plátno
122 x 86 cm
Signatura: sign. LD Svoboda 67
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, překližka
40 x 52 cm
Signatura: sign. LD Š 58
olej, malířská lepenka
19,5 x 19,5 cm
Signatura: sign. LD Tikal 59
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, lepenka
50 x 33,5 cm
Signatura: sign. LD V. Beneš
olej, plátno
110 x 130 cm
Signatura: sign. LD Alois Bílek
olej, malířská lepenka
43 x 50 cm
Signatura: sign. PD O. Blažíček 1931
olej, dřevěná deska
37 x 49 cm
Signatura: sign. LD Blažíček
olej, lepenka
50 x 65 cm
Signatura: sign. PD O. Blažíček 1938
olej, lepenka
44 x 64 cm
Signatura: sign. LD Brož 42
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |
1888
olej, lepenka
24 x 23 cm
Signatura: sign. LD V. Březina 888
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olej, plátno
66 x 53 cm
Signatura: sign. PU Emil Czech
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
olej, lepenka
50 x 66,5 cm
Signatura: sign. LD O. Číla
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
kvaš, lepenka
63 x 45 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, překližka
60 x 80 cm
Signatura: sign. PD F. Duša
olej, malířská lepenka
43 x 37 cm
Signatura: sign. LD F. Engelmüller
Vyvolávací cena: | 26 000 Kč |
olej, plátno
26 x 65 cm
Signatura: sign. PN Emil Filla 48
Vyvolávací cena: | 600 000 Kč |
1950-1
olej, plátno
89 x 106 cm
Signatura: sign. vzadu Foltýn B 1950-1