olej, plátno
70 x 90 cm
Signatura: sign. LD J. Hubáček 29
Vyvolávací cena: | 59 000 Kč |
olej, lepenka
50 x 70 cm
Signatura: sign. PD Al. Kalvoda
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
olej, plátno
57,5 x 50,5 cm
Signatura: sign. LD Al. Kalvoda
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, lepenka
40,5 x 52,5 cm
Signatura: sign. LD Kaván
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
1896
olej, plátno
60 x 78 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, plátno
75 x 58 cm
Signatura: sign. DU AM
Vyvolávací cena: | 750 000 Kč |
uhel, bílá pastelka, lepenka
52 x 40 cm
Signatura: sign. PD J. Mařák
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
pol.19.stol.
olej, plátno
32 x 39 cm
Signatura: sign. LD AP
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, lepenka
60 x 15 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
akvarel, papír
19 x 17,5 cm
Signatura: sign. PD PV
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |
olej, plátno
30 x 19 cm
Signatura: sign. PD PV
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
olej, plátno
46 x 60 cm
Signatura: sign. LN V. Beneš
1908
olej, plátno
68 x 53 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
olej, plátno
50 x 55 cm
Signatura: sign. PN Josef Čapek 1927
Vyvolávací cena: | 800 000 Kč |
olej, plátno
50 x 65 cm
Signatura: sign. PD K. Černý Š 58
1922
olej, dřevěná deska
30 x 34 cm
Signatura: sign. PD Emil Filla 22
Vyvolávací cena: | 390 000 Kč |
olej, dřevěná deska
50 x 71 cm
Signatura: sign. DU Emil Filla 25
Vyvolávací cena: | 980 000 Kč |
olej, plátno
65 x 54 cm
Signatura: sign. vzadu Foltýn
Vyvolávací cena: | 320 000 Kč |
1907
olej, plátno
68 x 82 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 275 000 Kč |
olej, plátno
55 x 57 cm
Signatura: sign. PD A. Justitz 929
Vyvolávací cena: | 650 000 Kč |
1912-14
olej, plátno
65 x 54 cm
Signatura: sign. LD Kars
Vyvolávací cena: | 680 000 Kč |
olej, plátno
92 x 72 cm
Signatura: sign. LD Jar. Král 1939
Vyvolávací cena: | 500 000 Kč |
30. léta
olej, plátno
54 x 66 cm
Signatura: sign. PD Coubine
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
olej, plátno
61 x 104 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 450 000 Kč |
enkaustika, lepenka
58 x 40 cm
Signatura: sign. PD Ant. Procházka
1915
olej, plátno
40,1 x 25 cm
Signatura: sign. LD AP.
1930-31
olej, lepenka
35 x 44,5 cm
olej, plátno
55 x 87 cm
Signatura: sign. PN V. Špála 30
olej, plátno
66 x 100 cm
Signatura: sign. LD V. Špála 35
Vyvolávací cena: | 900 000 Kč |
olej, tužka, tempera, překližka
27 x 35 cm
Signatura: sign. PD Zrzavý J. 39
Vyvolávací cena: | 950 000 Kč |
olej, překližka
36,5 x 54,5 cm
Signatura: sign. LD J. Zrzavý 38
Vyvolávací cena: | 600 000 Kč |
1912-13
bronz
v. 33 cm
Signatura: neznačeno
1911-12
bronz
v. 38 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
1918
bronz
v. 42 cm
Signatura: sign. na plintě Horejc
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
glazovaná pálená hlína
v.20 cm
Signatura: sign. Kutálek
Vyvolávací cena: | 12 500 Kč |
bronz
v. 12 cm
Signatura: sign. na plintě J. Mařatka Eva
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |