28 x 39 cm
Signature: sign. PD O. Blažíček 1941
Starting price: | CZK 30 000 |
olej, malířská lepenka
33 x 38 cm
Signature: sign. LD O. Blažíček 32
Starting price: | CZK 38 000 |
olej, lepenka
34,5 x 50 cm
Signature: sign. PD O. Bubeníček
olej, lepenka
50 x 70 cm
Signature: sign. PD Daněk - Sedláček
olejová tempera, karton
44 x 58 cm
Signature: sign. PD Ant. Hudeček
1924
olej, lepenka
36,5 x 56 cm
Signature: sign. PD Jambor 1924
Starting price: | CZK 28 000 |
olej, lepenka
50 x 65 cm
Signature: sign. PD R. Jelínek
Starting price: | CZK 10 000 |
olej, lepenka
32 x 27,5 cm
Signature: sign. LD A. Kalvoda
olej, překližka
29 x 35 cm
Signature: sign. PD Al. Kalvoda
Starting price: | CZK 35 000 |
olej, lepenka
25,5 x 36,5 cm
Signature: sign. LD Kaván
olej, lepenka
40 x 52 cm
Signature: sign. LD Kaván
1915
olej, plátno
82,5 x 73 cm
Signature: sign. PD Old. Koníček 1915
olej, plátno
42 x 33 cm
Signature: sign. LD L. Kuba
Starting price: | CZK 50 000 |
olej, plátno
95 x 131 cm
Signature: sign. LD Vlast. Kuřil
olej, plátno
49 x 55 cm
Signature: sign. PD Lolek St.
1924
olej, lepenka
50 x 60 cm
Signature: sign. LD G. Macoun 1924
olej, plátno
23 x 30 cm
Signature: sign. LD Panuška
olej, lepenka
50 x 67 cm
Signature: sign. PD Panuška
Starting price: | CZK 25 000 |
olej, lepenka
33,5 x 35 cm
Signature: sign. PD E. Světlík
Starting price: | CZK 4 000 |
olej, lepenka
22 x 27,5 cm
Signature: sign. LD T.F.Šimon
Starting price: | CZK 19 000 |
olej, plátno
37 x 44 cm
Signature: sign. LD Karel Špillar
Starting price: | CZK 48 000 |
olej, lepenka
43 x 67 cm
Signature: sign. PD J. Ullmann
olej, lepenka
24,5 x 18 cm
Signature: sign. PD M. Benka
olej, plátno
100 x 70 cm
Signature: sign. LD B. Dvorský
Starting price: | CZK 68 000 |
olej, plátno
40 x 60 cm
Signature: sign. PU V. Hejna Léto 42
Starting price: | CZK 55 000 |
olej, lepenka
27 x 37 cm
Signature: sign. PD K. Holan 46
olej, plátno
44 x 56 cm
Signature: sign. PD K. Holan 45
Starting price: | CZK 32 000 |
barevné křídy, pastel, karton
20 x 25 cm
Signature: sign. PD M. Holý 46
Starting price: | CZK 8 000 |
1903
olej, dřevěná deska
27 x 21 cm
Signature: sign. PD M. Jiránek 14.X.903
40. léta
olej, malířská lepenka
53,5 x 40 cm
Signature: sign. LD Jiroudek
Starting price: | CZK 20 000 |
olej, plátno
47 x 34 cm
Signature: sign. PD P.K. 46
Starting price: | CZK 58 000 |
olej, plátno
65 x 54 cm
Signature: sign. PD Coubine
Starting price: | CZK 170 000 |
olej, lepenka
37 x 62,5 cm
Signature: sign. LD Liesler 39
Starting price: | CZK 22 000 |
1924
olej, plátno
48 x 38 cm
Signature: sign. vzadu Praha 1924 Svat. Máchal
olej, plátno
74 x 62,5 cm
Signature: sign. LD Matal 1945
Starting price: | CZK 75 000 |
olej, plátno
40 x 47,5 cm
Signature: sign. LN E. A. Longen 1926
Starting price: | CZK 80 000 |