olej, lepenka
26 x 36 cm
Signature: sign. PD K. Boháček
olej, plátno
55 x 64,5 cm
Signature: sign. LD Bochořáková D.
Starting price: | CZK 9 000 |
olej, lepenka
61 x 46,5 cm
Signature: sign. LD Boria
olej, lepenka
52,5 x 38 cm
Signature: sign. LD Drtikol 1938
olej, překližka
21 x 26 cm
Signature: sign. LD Drtikol
Starting price: | CZK 10 000 |
olej, lepenka
49 x 60 cm
Signature: sign. LD F. Duša
Starting price: | CZK 5 000 |
olej, lepenka
21 x 29 cm
Signature: sign. PD B. Dvorský
Starting price: | CZK 7 000 |
olej, sololit
34,5 x 90 cm
Signature: sign. PD Boh. Dvorský
Starting price: | CZK 19 000 |
olej, plátno
44 x 60 cm
Signature: sign. LD Fišárek 28
olej, lepenka
20 x 30 cm
Signature: sign. LD M. Holý 43
2.pol.20.let
olej, lepenka
33,5 x 48,5 cn
Signature: sign. PD K. Jílek
Starting price: | CZK 7 000 |
pol.40.let
olej, lepenka
48 x 58 cm
Signature: sign. PD K. Jílek
Starting price: | CZK 28 000 |
olej, malířská lepenka
37 x 50 cm
Signature: sign. PD K. Jílek 50
Starting price: | CZK 24 000 |
olej, plátno
35 x 50 cm
Signature: sign. PD A. Justitz 1931
Starting price: | CZK 290 000 |
kol.r.1911
olej, plátno
55 x 45 cm
Signature: sign. PN Kars
Starting price: | CZK 250 000 |
olej, plátno
50 x 47 cm
Signature: sign. LD P. Kotík 50
Starting price: | CZK 70 000 |
olej, lepenka
33 x 33 cm
Signature: sign. PD Král
Starting price: | CZK 29 000 |
olej, malířská lepenka
38 x 52 cm
Signature: sign. LD L. Kuba 1949
olej, plátno
47 x 35,5 cm
Signature: sign. LD L. Kuba
olej, plátno
35 x 53,5 cm
Signature: sign. LD L. Kuba 1937
Starting price: | CZK 80 000 |
olej, plátno
62 x 90 cm
Signature: sign. PD Ot. Nejedlý
1917
olej, plátno
54 x 63 cm
Signature: sign. PD Ot. Nejedlý 1917
olej, plátno
45 x 50 cm
Signature: sign. LD B. Petrovan 46
Starting price: | CZK 8 000 |
kvaš, papír
32 x 34 cm
Signature: sign. PD Vilém Plocek 1944
olej, plátno
50 x 56 cm
Signature: sign. PD AP
Starting price: | CZK 65 000 |
olej, plátno
60 x 45 cm
Signature: sign. LD Lin. Procházková 25
Starting price: | CZK 58 000 |
enkaustika, plátno
72 x 55 cm
Signature: sign. PD Lin. Procházková
Starting price: | CZK 45 000 |
40.léta
olej, dřevěná deska
39 x 47 cm
Signature: sign. PD J. Slavíček
olej, lepenka
81 x 67,5 cm
Signature: sign. PD F. Süsser
Starting price: | CZK 34 000 |
olej, dřevotříska
45,7 x 64,5 cm
Signature: sign. LN Štěpán 46
Starting price: | CZK 20 000 |
olej, dřevěná deska
30,5 x 22 cm
Signature: sign. PD Tichý 49
Starting price: | CZK 60 000 |
olej, plátno
55,5 x 80 cm
Signature: sign. LD V. Vaculka
olej, překližka
49 x 55 cm
Signature: sign. LD V.Vaculková 42
Starting price: | CZK 8 500 |
30.léta
kvaš, lepenka
35 x 50 cm
Signature: sign. LD F. Vojáček
olej, plátno
46 x 38 cm
Signature: sign. LD Emil Filla 30
Starting price: | CZK 2 200 000 |