olej, plátno
49 x 59 cm
Signature: sign. LN Va. Stratil 75
Starting price: | CZK 5 000 |
olej, plátno
74 x 64 cm
Signature: sign. PD Strážnický
Starting price: | CZK 25 000 |
olej, plátno
30,5 x 50,5 cm
Signature: sign. LD V. Sychra 42
Starting price: | CZK 39 000 |
olej, plátno
35,5 x 55 cm
Signature: sign. LD Lev 37
Starting price: | CZK 22 000 |
olej, plátno
54 x 73 cm
Signature: sign. PD Lev 34
Starting price: | CZK 29 000 |
1910
olej, plátno, lepenka
23 x 32 cm
Signature: sign. PD V. Špála 10
Starting price: | CZK 65 000 |
olej, překližka
75,5 x 53,5 cm
Signature: sign. PN Štěpán 34
Starting price: | CZK 28 000 |
olej, plátno
88 x 82 cm
Signature: sign. PD Uherek
olej, plátno
73 x 60 cm
Signature: sign. PD Vaculková 48
lité laky, lepenka
100 x 65 cm
Signature: sign. PD J. Válová 80
olej, dřevěná deska
20 x 40 cm
Signature: sign. PD F. Zikmund
Starting price: | CZK 8 000 |
komb. technika, lepenka
22,5 x 31,5 cm
Signature: sign. PD Jan Zrzavý 3.VI.66
Starting price: | CZK 68 000 |
40.léta
kvaš, lepenka
29 x 22 cm
Signature: sign. PD Alén Diviš
Starting price: | CZK 8 000 |
olej, plátno
75 x 94 cm
Signature: sign. LD Věra Fridrichová
Starting price: | CZK 1 000 |