aktivní grafika
29 x 49 cm
Signature: sign. DU Vladimír Boudník 1965
Starting price: | CZK 10 000 |
aktivní grafika
14 x 26 cm
Starting price: | CZK 6 500 |
litografie
16 x 14 cm
Signature: sign. PD R. Kremlička
Starting price: | CZK 2 000 |
lept s akvatintou
39 x 34,5 cm
Signature: sign. PD Vojt. Preissig
Starting price: | CZK 25 000 |
lept s akvatintou
12 x 30 cm
18 x 13,8 cm
Signature: sign. LD Tichý 44
Starting price: | CZK 14 000 |
41,2 x 29,6 cm
Signature: sign. DU Tichý 40
Starting price: | CZK 29 000 |
15 x 15 cm
Signature: sign. PD J. Váchal
Starting price: | CZK 6 000 |
1911
21 x 21 cm
Signature: sign. PD J Váchal
Starting price: | CZK 8 000 |
15 x 15 cm
Signature: sign. PD J Váchal
Starting price: | CZK 6 000 |
litografie
50 x 37 cm
Signature: sign. PD Jan Zrzavý
email, tuš, tvrdý podklad
57 x 82 x 16 cm
Signature: sign. vzadu Bedřich Dlouhý
Starting price: | CZK 265 000 |
1925-6
olej, plátno
65 x 81 cm
Signature: sign. LD Foltýn 6/12 1925 14/1 1926
Starting price: | CZK 1 150 000 |
olej, plátno
50 x 26,5 cm
Signature: sign. LD Fr. Hudeček 46
Starting price: | CZK 140 000 |
olej, plátno
35,5 x 40,5 cm
Signature: sign. LD Istler 44
Starting price: | CZK 120 000 |
komb. technika, papír
30 x 44 cm
Signature: sign. LD B. Lacina 45
Starting price: | CZK 35 000 |
tužka, papír
24 x 35 cm
Signature: sign. LD V. Reichmann 40
olej, překližka
26 x 30,5 cm
Signature: sign. LD V. Tikal 44
Starting price: | CZK 95 000 |
komb. technika, karton
66,5 x 45,5 cm
Signature: sign. LD Tittelbach 30
Starting price: | CZK 40 000 |
komb. technika, papír
24 x 35 cm
Signature: sign. PD Jan Bauch
66 x 45 cm
Signature: sign. LD Bělocvětov 57
Starting price: | CZK 9 000 |
tužka, karton
30,5 x 40,5 cm
Signature: sign. PD Z. Burian 39
Starting price: | CZK 9 000 |
akvarel, tuš, papír
22,5 x 38,5 cm
Signature: sign. PD K. 1929
Starting price: | CZK 3 500 |
tempera, tuš, karton
22 x 17 cm
Signature: sign. PN P. Kotík 30
Starting price: | CZK 7 000 |
akvarel, tuš, papír
11 x 15 cm
Signature: nesignováno
Starting price: | CZK 3 000 |
21 x 28,5 cm
Signature: sign. PN P. K. 39
Starting price: | CZK 5 000 |
akvarel, tuš, papír
10,5 x 14,5 cm
Signature: sign. PN P. Kotík 36
Starting price: | CZK 3 500 |
kresba tuší, papír
19 x 29 cm
Signature: sign. PD K
50 x 17 cm
Signature: sign. LD Matal 57
tuš, tužka, papír
20 x 16 cm
Signature: sign. PD AP
lavír. tuš, papír
32,5 x 24 cm
Signature: sign. LD AP
komb. technika, karton
28,5 x 17,5 cm
Signature: sign. PD Sklenář 68
Starting price: | CZK 13 000 |
34,5 x 27,5 cm
Signature: sign. LD K. Souček 42
Starting price: | CZK 3 800 |
akvarel, karton
40 x 21 cm
Signature: sign. PD K. Svolinský
Starting price: | CZK 6 000 |
tužka, karton
10,5 x 12,8 cm
Signature: sign. PD V. Tikal
Starting price: | CZK 3 500 |
akvarel, tuš, papír
16 x 12 cm
Signature: sign. PD Toyen 35