olej, sololit
45 x 60,5 cm
Signature: sign. PD Gross 71
Starting price: | CZK 50 000 |
olej, sololit
30 x 44,5 cm
Signature: sign. PN F. Gross 85
Starting price: | CZK 36 000 |
olej, lepenka
47,5 x 47,5 cm
Signature: sign. PD Rom. Havelka
Starting price: | CZK 29 000 |
olej, lepenka
43 x 63 cm
Signature: sign. PD Havránek
Starting price: | CZK 40 000 |
46 x 66 cm
Signature: sign. PD V. Hložník 44
olej, lepenka
26 x 31 cm
Signature: sign. LD J. Honsa
olej, plátno
22 x 28,5 cm
Signature: sign. LD Jambor 1941
Starting price: | CZK 14 000 |
olej, plátno
45,5 x 57,5 cm
Signature: sign. LD Jambor 1931
Starting price: | CZK 35 000 |
akryl, vosk. papír. reliéf
80 x 90 cm
Signature: sign. vzadu Jankovič 82
Starting price: | CZK 55 000 |
40. léta
olej, plátno
41 x 69 cm
Signature: sign. K. Jílek
Starting price: | CZK 20 000 |
komb. technika, karton
44 x 55 cm
Signature: sign. PD Josef Jíra 1980
Starting price: | CZK 19 000 |
olej, plátno
40 x 30 cm
Signature: sign. PD J. Jíra 89
Starting price: | CZK 25 000 |
olej, lepenka
40 x 50 cm
Signature: sign. LD J. Jíra 80
Starting price: | CZK 17 000 |
olej, plátno
50 x 75,5 cm
Signature: sign. LD F. Jiroudek 64
olej, plátno
59 x 51 cm
Signature: sign. LD A. Justitz 930
Starting price: | CZK 280 000 |
olej, lepenka
49 x 64,5 cm
Signature: sign. LD Kaván
Starting price: | CZK 39 000 |
1921
olej, plátno
68 x 86 cm
Signature: sign. LD O. Koníček 21
olej, plátno
27,5 x 43 cm
Signature: sign. DU P. Kotík 49
tempera, lepenka
35 x 27 cm
Signature: sign. LD P. Kotík 1930
komb. technika, papír
22,5 x 28,5 cm
Signature: sign. PD Král 1930
olej, dřevo
20,8 x 19,8 cm
Signature: sign. LD R. Kremlička
Starting price: | CZK 140 000 |
1956-57
olej, enkaustika, plátno
81 x 65 cm
Signature: sign. PN Kubíček J. 56-57
50. léta
olej, plátno
60 x 50 cm
Signature: sign. PD O. Kubín
olej, plátno
39 x 47 cm
Signature: sign. LD KL 39
Starting price: | CZK 108 000 |
olej, plátno
59 x 75 cm
Signature: sign. LD Liesler 86
Starting price: | CZK 45 000 |
olej, plátno
64 x 83 cm
Signature: sign. LD G. Macoun
olej, lepenka
30 x 19,5 cm
Signature: sign. LN Matal 55
olej, lepenka
33 x 45 cm
Signature: sign. PD Mikulka 60
olej, plátno
68 x 49 cm
Signature: sign. PD N67
olej, malířská lepenka
35 x 50 cm
Signature: sign. LD Ot. Nejedlý
voskovaná tempera, plátno
100 x 100 cm
Signature: sign. DU E. Ovčáček 85
Starting price: | CZK 54 000 |
olej, plátno
45 x 55 cm
Signature: sign. PN Paderlík 63
1915
komb. technika, lepenka
44 x 51 cm
Signature: sign. PD E. Pittermann 1915
Starting price: | CZK 10 000 |
olej, lepenka
40 x 50 cm
Signature: sign. PD Vl. Rada 36
kvaš, papír
43 x 54 cm
Signature: sign. PD Ronovský 72
I.pol.40.let
olej, plátno
50 x 71 cm
Signature: sign. PD J. Slavíček
Starting price: | CZK 49 000 |