olej, překližka
32,5 x 43 cm
Signature: sign. PD Karel Souček 43
Starting price: | CZK 24 000 |
24,5 x 17,5 cm
Signature: sign. PD Jan Smetana 1946
Starting price: | CZK 3 000 |
1921
kresba tuší, papír
30 x 23,5 cm
Signature: sign. PD E. F. 21. Sklenice
Starting price: | CZK 85 000 |
suchá jehla, papír
17,6 x 22 cm
Signature: sign. PD Emil Filla, v desce E. F. 31
Starting price: | CZK 11 000 |
lept s akvatintou, karton
32 x 38,5 cm
Signature: sign. PD Emil Filla
olej, lepenka
36,5 x 50 cm
Signature: sign. PD Jar Král 1930
Starting price: | CZK 158 000 |
olej, plátno
21 x 45,5 cm
Signature: sign. LD Mizera 44
Starting price: | CZK 32 000 |
dřevoryt, ruční papír
33 x 25,5 cm
Signature: sign. na úvodní straně Kupka s dedikací
Starting price: | CZK 65 000 |
olej, plátno
38,5 x 46,5 cm
Signature: sign. LN V. Beneš
Starting price: | CZK 55 000 |
kolem r. 1940
olej, překližka
50 x 70 cm
Signature: sign. PD Z. Burian
Starting price: | CZK 138 000 |
olej, překližka
23 x 38,2 cm
Signature: sign. PD Drtikol 1939
Starting price: | CZK 22 000 |
olej, lepenka
31 x 35,5 cm
Signature: sign. PD Drtikol 1940
Starting price: | CZK 21 000 |
kvaš, pastel, lepenka
50 x 70 cm
Signature: sign. LD J. Grus, PD 1950
Starting price: | CZK 9 000 |
olej, plátno
46 x 95 cm
Signature: sign. PD Boh. Dvorský
Starting price: | CZK 39 000 |
1945 - 48
olej, plátno
15 x 49,5 cm
Starting price: | CZK 16 500 |
1927 - 32
olej, lepenka
38 x 46 cm
Signature: sign. PD P. Kotík
Starting price: | CZK 35 000 |
barevný pastel, tuš, karton
17 x 21 cm
Signature: sign. LD P.K. 25
Starting price: | CZK 6 000 |
25 x 19,5 cm
Signature: sign. PD P. Kotík 26
olej, plátno, rentolováno
80 x 95 cm
Signature: sign. PD P. Kotík 1929
Starting price: | CZK 390 000 |
olej, plátno
28,5 x 41,5 cm
Signature: sign. PD L. Kuba
Starting price: | CZK 38 000 |
tempera, kvaš, barevné křídy, karton, lepenka
60 x 44 cm
Signature: sign. LD Kroha 40
olej, plátno
101 x 68 cm
Signature: sign. PD L. Kuba 1940
Starting price: | CZK 75 000 |
31 x 44 cm
Signature: sign. PD Vilém Plocek
Starting price: | CZK 6 500 |
olej, malířská lepenka
17 x 25 cm
Signature: sign. LD J. Slavíček
olej, plátno
53,5 x 45 cm
Signature: sign. LD Süsser 1943
Starting price: | CZK 14 000 |
olej, plátno
50 x 61,5 cm
Signature: sign. PD Süsser
olej, plátno
58,5 x 48 cm
Signature: sign. LD Fr. Srp 32
pastel, papír
18 x 24,5 cm
Signature: sign. PD Zrzavý Jan
Starting price: | CZK 45 000 |
olej, plátno
73 x 92 cm
Signature: sign. PD V. Špála 35
Starting price: | CZK 680 000 |
olej, lepenka
21,5 x 38,5 cm
Signature: sign. LD V Špála 36
Starting price: | CZK 150 000 |
olej, překližka
25,5 x 45 cm
Signature: sign. LD R. Wiesner
20,2 x 21,1 cm
Signature: sign. LD Tichý 43
kresba tuší, akvarel, tužka, karton
14,8 x 21 cm
Signature: sign. DU Tichý 41
Starting price: | CZK 10 000 |
kol. r. 1927
olej, plátno
79 x 69 cm
Signature: sign. PD Bertalan
Starting price: | CZK 140 000 |
1970 - 75
kovová plastika
v. 45 cm
Signature: sign. dole Janoušek
Starting price: | CZK 43 000 |
1950 - 52
Signature: sign. PD Dydek