akvarel, tuš, papír
18 x 23,5 cm
Signature: sign. LD Kamil Lhoták 1979
Starting price: | CZK 22 000 |
odlitek, patinované olovo, částečně zlaceno
v. 77 cm
Signature: sign. dole O. Zoubek
Starting price: | CZK 25 000 |
odlitek, olovo, částečně zlaceno
v. 62 cm
Starting price: | CZK 24 000 |
olej, plátno
107 x 66 cm
Signature: sign. LN Záry 95
olej, lepenka
66 x 45 cm
Signature: sign. DU Zábranský
Starting price: | CZK 19 000 |
kresba tužkou, pastel, karton
35 x 25 cm
Signature: nesignováno
Starting price: | CZK 20 000 |
1915
litografie
24 x 17,2 cm
Signature: sign. PD Jan Zrzavý, LD Meditace
Starting price: | CZK 16 000 |
1918
litografie
24,2 x 17 cm
Signature: sign. PD Jan Zrzavý, LD Toiletta
kresba tužkou, papír
24,5 x 20 cm
Signature: nesignováno
Starting price: | CZK 8 000 |
kresba tužkou, papír
27,5 x 23 cm
Signature: nesignováno
Starting price: | CZK 7 000 |
kresba tužkou, pastel, papír
24,5 x 20 cm
Signature: nesignováno
Starting price: | CZK 8 000 |
1912
kresba tužkou, sépie, papír
43,5 x 30 cm
Signature: sign. PD Štursa 1912
Starting price: | CZK 4 500 |
akvarel, tuš, běloba, karton
37 x 45 cm
Signature: sign. LD Vojt. Sedláček
1907
13,2 x 18,5 cm
Signature: značeno na desce Kubišta
Starting price: | CZK 6 500 |
1907
14 x 19 cm
Signature: značeno na desce PD Kubišta B
Starting price: | CZK 4 500 |
1910
kresba uhlem, karton
49 x 41 cm
Signature: sign. PD Švabinský
Starting price: | CZK 40 000 |
1905
kresba tužkou, karton
14 x 21,5 cm
Signature: sign. PD 19.VIII.1905 Kameničky
Starting price: | CZK 5 000 |
1913
lept, I. stav
40,7 x 33,4 cm
Signature: sign. PD M Švabinský
Starting price: | CZK 14 000 |
1917
suchá jehla 38/43, ruční papír
33,6 x 27,9 cm
1910
kresba tužkou, papír
23 x 29 cm
Signature: sign. DU 1866 A, PN autorem Husar 1866, na rubu A
1886
lavírovaná kresba tuší, karton
25,3 x 19 cm
Signature: sign. PD A.
Starting price: | CZK 8 000 |
cca 1890
kresba uhlem, papír
33,9 x 21 cm
Signature: sign. PN Krakonoš A.
1849
kresba perem, karton
15 x 17,5 cm
Signature: sign. PD AB 1849
tušová malba, papír
37 x 29 cm
Signature: sign. LD Hawranek
lavírovaná kresba perem, papír
18 x 23,5 cm
Signature: sign. LD Hawranek
Starting price: | CZK 10 000 |
akvarel, karton
9 x 14 cm
Signature: sign. PD Ullman
Starting price: | CZK 7 000 |
akvarel, papír
15 x 25 cm
Signature: sign. PD Chittussi
tušová malba, kresba perem, karton
17,5 x 28 cm
Signature: sign. PD A. Lewý Na Moraně
Starting price: | CZK 8 000 |
19,5 x 24 cm
Signature: sign. PD A. Lewý
Starting price: | CZK 8 000 |
1890
tušová malba, běloba, papír
15 x 26,5 cm
Signature: nesignováno
Starting price: | CZK 5 000 |
akvarel, kvaš, papír
28 x 19,3 cm
Signature: znač. na rubu Am. Mánes
akvarel, karton
28 x 21 cm
Signature: znač. na rubu Amálie Mánesová
lavírovaná tuš, kvaš, lepenka
40 x 29 cm
Signature: nesignováno
Starting price: | CZK 30 000 |
kresba perem, papír
14,5 x 22 cm
Signature: znač. na rubu Josef Navrátil
Starting price: | CZK 4 500 |
kresba tužkou, karton
17 x 23,7 cm
Signature: sign. LD AP
tušová malba, papír
21 x 30 cm
Signature: sign. na rubu A. Piepenhagen