akvarel, tuš, karton
28 x 40,5 cm
Signature: sign. PD Foltýn P 1935
Starting price: | CZK 20 000 |
1913
15,5 x 23,5 cm
Signature: sign. v desce LD Kupka PD 1913, pozůst. razítkem K
Starting price: | CZK 27 000 |
olej, plátno
25 x 34 cm
Signature: sign. PD j. kotík 43
Starting price: | CZK 100 000 |
koláž, papír
30 x 21,3 cm
Signature: datováno 10.IX.49
Starting price: | CZK 8 000 |
kresba tužkou, karton
26 x 19 cm
Signature: sign. LD F. Muzika 44
olej, lepenka
15 x 16 cm
Signature: sign. PD P. Kotík
Starting price: | CZK 30 000 |
plastika, patinovaná sádra
v. 60 cm
Signature: nesignováno
Starting price: | CZK 3 000 |
olej, překližka
54 x 78 cm
Signature: sign. PD K. Holan 44
Starting price: | CZK 48 000 |
olejová tempera, deska
32 x 73 cm
Signature: sign. PD Fišárek 43
Starting price: | CZK 22 000 |
olej, plátno
54 x 81 cm
Signature: sign. LD M. Holý 35
olej, plátno
52 x 52 cm
Signature: sign. PN A. Justitz
Starting price: | CZK 320 000 |
olej, lepenka
21,5 x 32 cm
Signature: sign. PD A Justitz 930
Starting price: | CZK 240 000 |
malba tuší, akvarel, karton
49 x 38,5 cm
Signature: sign. PN A. Justitz 919
Starting price: | CZK 19 000 |
komb. technika, kvaš, akvarel, tuš, karton
48,5 x 40 cm
Signature: sign. LD Kaláb 45
Starting price: | CZK 14 000 |
kresba tuší, papír
42 x 52 cm
Signature: sign. PD F. Muzika 26
Starting price: | CZK 45 000 |
akvarel, tuš, běloba, karton
20 x 21,5 cm
Signature: sign. LN Jos. Lada
malba tuší, karton
55 x 38 cm
Signature: sign. PD Pelc 34
Starting price: | CZK 5 000 |
olej, plátno
61 x 45 cm
Signature: sign. LN Mizera 44
komb. technika, tuš, pastel, karton
33 x 46 cm
Signature: sign. LD AP
Starting price: | CZK 38 000 |
komb. technika, kvaš, pastel, papír
33 x 25,5 cm
Signature: sign. LD Lin Procházková
Starting price: | CZK 5 000 |
olej, malířská lepenka
34 x 49 cm
Signature: sign. monogram 39
Starting price: | CZK 4 000 |
olej, malířská lepenka
36,5 x 24,5 cm
Signature: sign. PN Svatopluk Souček 38
Starting price: | CZK 6 000 |
olej, plátno
50 x 65 cm
Signature: sign. PD Rabas 35
71 x 103 cm
Signature: sign. PD Vojt. Sedláček 42
Starting price: | CZK 28 000 |
olej, plátno
42 x 50 cm
Signature: sign. PD Jan Slavíček 1920
Starting price: | CZK 16 000 |
olej, plátno
45 x 37 cm
Signature: sign. LD V. Špála 35
Starting price: | CZK 170 000 |
malba tuší, karton
58 x 41 cm
Signature: sign. PD Š 33
Starting price: | CZK 9 000 |
1916
kresba tužkou, karton
47 x 32 cm
Signature: sign. PD V Špála 1916
Starting price: | CZK 8 000 |
1915
28 x 44 cm
Signature: sign. PD V Špála 15 Siofók
1915
barevný pastel, karton
29 x 43,5 cm
Signature: sign. PD Jan Trampota 1915
Starting price: | CZK 8 000 |
1951-2
olej, plátno
23 x 34 cm
Signature: sign. PD O. Janeček 1951-2
45,5 x 62 cm
Signature: sign. PD B. Kopecký 1956
Starting price: | CZK 6 000 |
cca 1962
olej, deska
65 x 59 cm
Signature: sign. na rubu Antonín Málek
Starting price: | CZK 64 000 |
tempera, lepenka
63 x 62 cm
Signature: sign. PD Malich 1959
Starting price: | CZK 2 500 |
42 x 59,5 cm
Signature: sign. LD Vašíček 67
Starting price: | CZK 8 000 |
tempera, lepenka
100 x 78 cm
Signature: sign. PD E. Weirauch 59