olej, plátno
90 x 66,5 cm
Signature: sign. PD J. Vohrabal 68
Starting price: | CZK 20 000 |
olej, lepenka
36 x 36 cm
Signature: sign. PD Bělocvetov 62
Starting price: | CZK 28 000 |
komb. technika, laky, tempera, karton
69 x 46,5 cm
Signature: sign. PD istler 58
Starting price: | CZK 19 000 |
kresba, tužka, pero, karton
63 x 48,5 cm
Signature: sign. DU Kolíbal 77
Starting price: | CZK 10 000 |
komb. technika, lepenka
76 x 61,5 cm
Signature: sign. LD Janeček 1970
Starting price: | CZK 39 000 |
olej, lepenka
20,5 x 29,5 cm
Signature: sign. PD R. Hliněnský 1976
serigrafie 112/125
85 x 53 cm
Signature: sign. PD Adriena Šimotová 81
Starting price: | CZK 6 000 |
olejová tempera, malířská lepenka
18,5 x 18,5 cm
Signature: sign. LN Tikal 63
olej, plátno
80 x 100 cm
Signature: sign. DU j. Kotík 65
Starting price: | CZK 45 000 |
serigrafie 23/100
60 x 60 cm
Signature: sign. PD Sýkora
Starting price: | CZK 14 000 |
akryl, sololit
34,5 x 60,5 cm
Signature: sign. PD Kokolia 85
plastika, smaltovaný kov
v. 30 cm
Signature: sign. dole V.J. 76
plastika, dřevo, drát, pryskyřice
v. 48 cm
Signature: sign. dole K. Nepraš 83
Starting price: | CZK 29 000 |
malba tuší, karton
90 x 66 cm
Signature: sign. PD Načeradský
Starting price: | CZK 6 000 |
2004
akryl, karton
45,5 x 66 cm
Signature: sign. PD Načeradský 2004
Starting price: | CZK 4 800 |
2004
akryl, tempera, karton
42 x 59,5 cm
Starting price: | CZK 4 200 |
80. léta 20. stol.
kresba uhlem, muchláž, čínský papír
131,5 x 67,5 cm
Signature: sign. LD Schmidt
Starting price: | CZK 9 500 |
olej, plátno
131,5 x 100 cm
Signature: sign. LD Slavík 78, na rubu Slavík 78
Starting price: | CZK 75 000 |
odlitek, olovo
v. 40 cm
Signature: sign. dole O. Zoubek
monochromní froasáž, karton
38 x 47 cm
Signature: sign. PD LN 81
akryl, plátno
100 x 70 cm
Signature: sign. PD Sopko 78
Starting price: | CZK 90 000 |
barevný pastel, karton
58 x 40 cm
Signature: sign. LD Chaba 84
olej, plátno
53 x 38 cm
Signature: sign. PD Chaba
Starting price: | CZK 25 000 |
komb. technika, lepenka
42 x 66 cm
Signature: sign. PU A Born 93
Starting price: | CZK 49 000 |
komb. technika, akvarel, uhel, karton
39 x 28 cm
Signature: sign. LD Trnka 50
olej, plátno
73 x 92 cm
Signature: sign. PD Ota Janeček 1983
Starting price: | CZK 74 000 |
akvarel, pastel, karton
35 x 24 cm
Signature: sign. LD Ota Janeček 80
olej, plátno
30 x 40 cm
Signature: sign. LD J., na rubu F. Jiroudek
Starting price: | CZK 8 000 |
komb. technika, plátno, sololit
91,5 x 61,5 cm
Signature: sign. LD L. Jiřincová
Starting price: | CZK 114 000 |
91,5 x 61,5 cm
Signature: sign. PD L. Jiřincová
91,5 x 62 cm
olej, plátno
40 x 50 cm
Signature: sign. PD V. Komárek 96
olej, plátno
65 x 90 cm
Signature: sign. PD V. Komárek 86
olej, plátno
55,5 x 76,5 cm
Signature: sign. PD J. Paur 78
tempera, lepenka
43 x 52 cm
Signature: sign. LD Valter 64
Starting price: | CZK 9 000 |
olej, plátno
60,5 x 50 cm
Signature: sign. PD Kamil Lhoták 1965
Starting price: | CZK 195 000 |