olej, lepenka
33 x 50 cm
Signature: sign. PD Aug. Mervart 31.
Starting price: | CZK 14 000 |
1916
olej, plátno
55 x 65 cm
Signature: sign. PD J. Liška Písecký 1916.
kolem r. 1935
olej, plátno
66 x 85 cm
Signature: sign. PD Jos. Procházka
Starting price: | CZK 25 000 |
kolem r. 1940
olej, lepenka
50 x 62 cm
Signature: sign. PD F. Škrabánek
Starting price: | CZK 9 000 |
kolem r. 1850
olej, dřevěná deska
18 x 26 cm
Signature: sign. LD AP
Starting price: | CZK 280 000 |
kolem r. 1840
olej, plátno
21,8 x 17,8 cm
Signature: sign. PD monogram AB
Starting price: | CZK 19 000 |
kolem r. 1895
olej, dřevěná deska
37,5 x 50,5 cm
Signature: značeno PD monogram JS
Starting price: | CZK 199 000 |
kolem r. 1910
akvarel, karton
54 x 47,5 cm
Signature: sign. PD B. Jaroněk
olej, lepenka
59 x 69 cm
Signature: sign. PD V. Kozák
Starting price: | CZK 20 000 |
kolem r. 1940
olej, plátno
59 x 80 cm
Signature: sign. PN Jan Mehl
1907
olej, plátno
25 x 38,5 cm
Signature: sign. PD J. Minařík 1907
1906
plastika, pálená hlína
v. 40 cm
Signature: sign. PD Štursa
olej, plátno
42 x 55 cm
Signature: sign. PD Fr. Myslivec 1929
Starting price: | CZK 29 000 |
1912
86,7 x 57,9 cm
Signature: sign. PD M. Švabinský
1916
barevný lept s akvatintou č. 288
42 x 54 cm
Signature: sign. PD T. F. Šimon
Starting price: | CZK 9 000 |
po r. 1885
olej, plátno
71,3 x 37,5 cm
Signature: nesignováno
olej, dřevěná deska
25 x 32 cm
Signature: sign. LD JU
olej, plátno
140 x 70 cm
Signature: sign. LN šíma 1927, PD J. Šíma 1927
Starting price: | CZK 6 500 000 |