kolem r. 1932
olej, plátno
91 x 71 cm
Signature: sign. LN J. Bauenfreund
Starting price: | CZK 320 000 |
1911
akvarel, tuš, papír
41 x 27,5 cm
Signature: sign. PD AP 1911
Starting price: | CZK 350 000 |
40. léta 20. století
olej, malířská lepenka
26 x 64 cm
Signature: sign. PD Ed. Světlík
Starting price: | CZK 9 500 |
1918
malba tuší, karton
30 x 26,5 cm
Signature: sign. PD Šp. 18
Starting price: | CZK 10 000 |
koláž, papír
15,5 x 6,5 cm
Signature: datováno PN 1949
Starting price: | CZK 1 000 |
30. léta 20. stol.
olej, lepenka
55,5 x 54,5 cm
Signature: sign. PU Veris Paris
Starting price: | CZK 80 000 |
kolem r. 1958
olej, malířská lepenka
83 x 65 cm
Signature: sign. PD Istler
Starting price: | CZK 75 000 |
olej, malířská lepenka
61 x 48 cm
Signature: sign. PD Istler
Starting price: | CZK 57 000 |
akvarel, tuš, karton
30 x 42,5 cm
Signature: sign. PD Foltýn Praha 1935
Starting price: | CZK 35 000 |
kvaš, tuš, karton
29 x 21 cm
Signature: sign. Fr. Hudeček 43
komb. technika, kvaš, akvarel, karton
24 x 16 cm
Signature: sign. PD Matal 49
olej, lepenka
25 x 36 cm
Signature: sign. PN Matal - 49.
Starting price: | CZK 25 000 |
olej, lepenka
43 x 34 cm
Signature: sign. PD J. V. Barnet
Starting price: | CZK 5 000 |
kresba tužkou, karton
12 x 17,5 cm
Signature: sign. PD Josef Čapek 1920
Starting price: | CZK 6 500 |
kresba uhlem, karton
61 x 47 cm
Signature: sign. nezjištěna
Starting price: | CZK 58 000 |
kolem r. 1935
olej, plátno
73 x 100 cm
Signature: sign. PD Boh. Dvorský
Starting price: | CZK 28 000 |
olej, překližka
43,5 x 70 cm
Signature: sign. LD Drtikol 37
Starting price: | CZK 19 000 |
olej, lepenka
40 x 50 cm
Signature: sign. PN R. Hliněnský 58
kolem r. 1910
pastel, lepenka
30 x 22 cm
Signature: sign. PD H
Starting price: | CZK 7 000 |
olej, plátno
55 x 69 cm
Signature: sign. PD Old. Koníček 1930
olej, plátno
52 x 66 cm
Signature: sign. PD L Kuba 1942
Starting price: | CZK 79 000 |
1921
tuš, karton
39 x 28 cm
Signature: sign. PD A. Justitz 1921
Starting price: | CZK 6 000 |
olej, plátno
34 x 55 cm
Signature: sign. PD P. Kotík 37
Starting price: | CZK 48 000 |
olej, plátno
59 x 73 cm
Signature: sign. PD Jánuš Kubíček 42
olej, lepenka
44 x 35 cm
Signature: sign. PD A Moravec 33
Starting price: | CZK 5 000 |
olej, plátno
36,5 x 93,5 cm
Signature: sign. LD V. Rabas 36
Starting price: | CZK 45 000 |
37 x 32,5 cm
Signature: sign. PD Vilém Nowak
Starting price: | CZK 6 000 |
tuš, karton
48,5 x 30,5 cm
Signature: sign. PD AP 1935
Starting price: | CZK 7 000 |
akvarel, tuš, karton
20 x 26 cm
Signature: sign. PD AP 1926
Starting price: | CZK 7 500 |
kresba uhlem, ruční papír
46,5 x 38 cm
Signature: sign. PD LP
Starting price: | CZK 6 000 |
olej, překližka
50 x 35 cm
Signature: sign. PD Světlík
Starting price: | CZK 8 000 |
olej, plátno
60 x 89 cm
Signature: sign. PD Veris
olej, dřevěná deska
57,5 x 44,5 cm
Signature: sign. LD V. Sychra 1940
Starting price: | CZK 180 000 |
kolem r. 1936
barevné křídy, pastel, karton
40 x 30 cm
Signature: sign. DU Tichý 19/6
1917
kresba pastelem, karton
24 x 32 cm
Signature: sign. PD Jan Trampota
olej, plátno
60 x 75 cm
Signature: sign. PD F. Vobecký
Starting price: | CZK 22 000 |