komb. technika, kvaš, tempera, koláž, lepenka
70 x 60 cm
Signature: sign. PD Firenze VII 85 J. Jíra
Starting price: | CZK 38 000 |
olej, plátno
50 x 70 cm
Signature: sign. DU V. Komárek 71
Starting price: | CZK 35 000 |
olej, plátno
70 x 90 cm
Signature: sign. DU V. Komárek 79
Starting price: | CZK 48 000 |
olej, plátno
70 x 50 cm
Signature: sign. LD Showdown, PD State Louis, na rubu A. Miku
Starting price: | CZK 28 000 |
olej, plátno
63 x 79 cm
Signature: sign. LD f. malý 73
Starting price: | CZK 20 000 |
komb. technika, tempera, kvaš, karton
29 x 20 cm
Signature: sign. DU Sklenář 67
Starting price: | CZK 9 000 |
originální fotografie
30,5 x 23 cm
Signature: na rubu podpis a razítko
Starting price: | CZK 2 000 |
olej, lepenka
40 x 40 cm
Signature: sign. LD K. Souček 64
Starting price: | CZK 22 000 |
olej, lepenka
51 x 36 cm
Signature: sign. PD Zábranský
2x plastika, olovo, barveno, částečně zlaceno
v. 74 cm, 72 cm
Signature: sign. dole O. Zoubek
Starting price: | CZK 49 000 |
odlitek, olovo, částečně zlaceno
v. 72 cm
Signature: sign. O. Zoubek
Starting price: | CZK 29 000 |
barevná litografie 17/200
32 x 47,5 cm
Signature: sign. PD Jan Zrzavý
8x kvaš, tuš, karton
44,5 x 26,5 cm
Signature: sign. PD monogram KŠ 35
kolem r. 1910
olej, malířská lepenka
36 x 40 cm
Signature: sign. LD F. Engelmüller
Starting price: | CZK 25 000 |
kolem r. 1910
olej, plátno
36 x 48 cm
Signature: sign. PD R. Havelka
kolem r. 1925
olej, lepenka
40 x 54 cm
Signature: sign. LD Rom. Havelka
Starting price: | CZK 16 000 |
1912
olej, lepenka
50 x 66 cm
Signature: sign. LD J Honsa 1912
olej, lepenka
36 x 28 cm
Signature: sign. PD J. Holub. 1939
1924
olej, karton
38 x 49 cm
Signature: sign. LD Kavan
kolem r. 1905
olej, lepenka
46,5 x 31 cm
Signature: sign. PD Al. Kalvoda
Starting price: | CZK 65 000 |
kolem r. 1910
olej, lepenka
58 x 75 cm
Signature: sign. PD K. Langer
Starting price: | CZK 45 000 |
1915
kvaš, tužka, karton
14 x 18 cm
Signature: sign. LD Panuška 1915
kolem r. 1910
olej, lepenka
50 x 66 cm
Signature: sign. PD Panuška
kolem r. 1915
olej, lepenka
50 x 65 cm
Signature: sign. PD Radimský
Starting price: | CZK 120 000 |
olej, lepenka
70 x 99 cm
Signature: sign. PD V. Radimský
Starting price: | CZK 180 000 |
kolem r. 1895
olej, lepenka
45 x 52 cm
Signature: sign. nezjištěna
Starting price: | CZK 60 000 |
kolem r. 1880
olej, dřevěná deska
13 x 11 cm
Signature: sign. PD A. Lhota
Starting price: | CZK 4 000 |
kolem r. 1905
olej, plátno
62 x 85 cm
Signature: sign. VD V. Jansa
olej, lepenka
35 x 51 cm
Signature: sign. PD O. Bubeníček
Starting price: | CZK 14 000 |
kolem r. 1930
olej, lepenka
26 x 50 cm
olej, lepenka
37 x 50 cm
Signature: sign. LD O Bubeníček
kolem r. 1925
olej, lepenka
51,5 x 65 cm
Signature: sign. PD Daněk - Sedláček
olej, plátno
21 x 30 cm
Signature: sign. LD Jambor 1937
Starting price: | CZK 23 000 |
kolem r. 1935
olej, lepenka
38,5 x 54 cm
Signature: sign. PD F. Cína Jelínek
kolem r. 1940
olej, plátno
52 x 70 cm
Signature: sign. PD J. Kosinka
kolem r. 1940
olej, lepenka
50 x 65 cm
Signature: sign. R. Linhart.