olej, plátno, lepenka
22,5 x 26 cm
Signature: sign. LD Old. Koníček
Starting price: | CZK 24 000 |
olej, plátno
96 x 106 cm
Signature: sign. na rubu Selbstportrait 1931 M. Kopf
Starting price: | CZK 140 000 |
kresba uhlem, papír
51 x 64 cm
Signature: sign. PD Král
Starting price: | CZK 19 000 |
olej, plátno
38 x 46 cm
Signature: sign. j. kotík 1950
Starting price: | CZK 65 000 |
olej, lepenka
25,5 x 28 cm
Signature: sign. LD P. Kotík
Starting price: | CZK 25 000 |
barevná litografie 410/500
32 x 42 cm
Signature: sign. PD Jos. Lada 42
Starting price: | CZK 32 000 |
olej, sololit
80 x 63 cm
Signature: sign. PD Matal 49
Starting price: | CZK 42 000 |
olej, plátno
52 x 72 cm
Signature: sign. PD Ot. Nejedlý
Starting price: | CZK 29 000 |
32,5 x 24,5 cm
Signature: sign. PD E. Nevan 44
olejová tempera, lepenka
62 x 45,5 cm
Signature: sign. PD K. Souček
olej, plátno
50 x 60 cm
Signature: sign. Lev 28
Starting price: | CZK 8 000 |
1904
olej, plátno, lepenka
46,5 x 35,5 cm
Signature: sign. LD F. Š. 1904
kolem r. 1925
kolorovaný linoryt akvarelem
29 x 24 cm
Signature: sign. PD V. Špála
Starting price: | CZK 7 000 |
1915
kresba uhlem, pastel, karton
41 x 29 cm
Signature: sign. PD VŠ 15
akvarel, pastel, papír
33 x 41 cm
Signature: sign. LD Tichý 43
Starting price: | CZK 28 000 |
60 x 65 cm
Signature: sign. PN Trnka
kresba pastelem, karton
27 x 33,5 cm
Signature: sign. PD Zrzavý Jan 1945
Starting price: | CZK 50 000 |
1893 - 4
olej, lepenka
46 x 63 cm
Signature: sign. PD J. Honsa
90. léta 19. století
olej, lepenka
40 x 50 cm
Signature: sign. LD Král
1905
olej, lepenka
27 x 44,5 cm
Signature: sign. PD J. Panuška 905
olej, překližka
14,5 x 19,5 cm
Signature: sign. LD monogram WA
30. léta 20. století
olej, lepenka
51,5 x 62 cm
Signature: sign. LD Bílek
1916
olej, malířská lepenka
35 x 50 cm
Signature: sign. LD O. Bubeníček 16
kolem r. 1930
olej, lepenka
25,5 x 36 cm
Signature: sign. PD O. Bubeníček
kolem r. 1930
olej, lepenka
26 x 36 cm
1912
olej, lepenka
50 x 66 cm
Signature: sign. LD J. Holub 12
1905
olej, karton
48,5 x 68,5 cm
Signature: sign. PD Ant. Hudeček, na rubu štítek s nápisem Lo
Starting price: | CZK 38 000 |
olej, lepenka
35 x 50 cm
Signature: sign. LD Al. Kalvoda
olej, lepenka
47 x 68 cm
Signature: sign. PD Al. Kalvoda
Starting price: | CZK 35 000 |
před r. 1910
olej, karton
28 x 21,5 cm
Signature: sign. PD Fr. Kaván
olej, plátno
47 x 63 cm
Signature: sign. PD Vlast. Kuřil 1932
olej, lepenka
50 x 66 cm
Signature: sign. PD K. Langer
40 x 30 cm
Signature: sign. PD K. Langer
20. léta 20. století
olej, lepenka
58 x 60 cm
Signature: sign. LD G. Macoun
30. léta 20. století
olej, plátno
84 x 104 cm
Signature: sign. PD F. Podešva
kolem r. 1920
olej, plátno
65 x 80 cm
Signature: sign. LD Porš Gustav
Starting price: | CZK 17 000 |