originální kolorovaná litografie 17/23
29 x 21 cm
Signature: sign. PD Fr. Hudeček 44
Starting price: | CZK 6 000 |
suchá jehla 6/20
24,6 x 16,7 cm
Signature: sign. PD J. Kotík
Starting price: | CZK 1 800 |
olej, plátno
38 x 46 cm
Signature: sign. LD j. kotík 47
Starting price: | CZK 150 000 |
lept 2/10
12,5 x 16 cm
Signature: sign. PD Kamil Lhoták 1945
Starting price: | CZK 7 000 |
37 x 58,5 cm
Signature: sign. PN Jos. Lada 43
Starting price: | CZK 390 000 |
olej, plátno
73 x 60 cm
Signature: sign. PD Coubine
Starting price: | CZK 380 000 |
olej, enkaustika, plátno
37 x 43 cm
Signature: sign. PD AP, na rubu Ant. Procházka 1942
Starting price: | CZK 145 000 |
kolem r. 1945
olej, sololit
50 x 41 cm
Signature: sign. nezjištěna
Starting price: | CZK 60 000 |
1908
olej, plátno
50 x 44 cm
Signature: sign. PD V Špála 08
Starting price: | CZK 190 000 |
1911 - 12
bronzová plastika
v. 37,5 cm
Signature: nesignováno
Starting price: | CZK 80 000 |
dřevěná plastika
v. 51 cm
Signature: sign. V. Makovský
Starting price: | CZK 20 000 |
koláž, lepenka
28,5 x 37,5 cm
Signature: sign. na rubu J. Kolář 93
Starting price: | CZK 35 000 |
olej, plátno
81 x 65 cm
Signature: sign. PD Foltýn 1929
Starting price: | CZK 980 000 |
30. léta 20. století
akvarel, karton
27,5 x 40,5 cm
Signature: sign. PD Foltýn
olej, karton
33 x 21 cm
Signature: sign. PD Molnár Karel
Starting price: | CZK 9 000 |
olej, plátno
69 x 59 cm
Signature: sign. PD R. Hliněnský 69
olej, plátno
49 x 68 cm
Signature: sign. PD Lacina 66
Starting price: | CZK 48 000 |
olej, plátno
75 x 50 cm
Signature: sign. LD Jiří Novotný 68
Starting price: | CZK 12 500 |
tuš, karton
60 x 42 cm
Signature: sign. na rubu Vladislav Mirvald
Starting price: | CZK 16 000 |
olej, překližka
30 x 24,5 cm
Signature: sign. DU S. Podhrázský 61
Starting price: | CZK 24 000 |
kresba uhlem, frotáž, karton
57 x 31 cm
Signature: sign. PD S. Podhrázský 64
akvarel, papír
49 x 26,5 cm
Signature: sign. DU Zd. Sklenář 1964
60. léta 20. století
originální fotografie
29 x 39 cm
Signature: sign. na rubu Vilém Reichmann
Starting price: | CZK 10 000 |
olej, plátno
40 x 50 cm
Signature: sign. na rubu Jan Smetana
Starting price: | CZK 29 000 |
enkaustika, lepenka
50 x 34 cm
Signature: sign. nezjištěna
olej, sololit
30 x 21 cm
Signature: sign. PN F. Gross 84
originální fotografie
40 x 30,5 cm
Signature: na rubu Miloš Koreček 1983
Starting price: | CZK 9 000 |
komb. technika, olej, tempera, tuš, papír
42 x 60 cm
Signature: sign. DU E. Ovčáček 85
pastel, papír
39 x 32,5 cm
Signature: sign. DU Boštík
pastel, papír
13,5 x 12,5 cm
Signature: sign. DU Boštík
Starting price: | CZK 7 000 |
37 x 32 cm
Signature: sign. DU Boštík 192
Starting price: | CZK 14 000 |
enkaustika, plátno, sololit
23 x 19,5 cm
Signature: sign. PD V. Kiml
Starting price: | CZK 9 000 |
komb. technika, grafický list s kresbou 1/1
66 x 48 cm
Signature: sign. PD Jiří Anderle 1986
tempera, akvarel, papír
39 x 25,5 cm
Signature: sign. PD Jan Bauch 1970
1974 - 1975
kresba tužkou, pastel, karton
56 x 73,5 cm
Signature: sign. PD Z. Beran 74 - 5
Starting price: | CZK 22 000 |
kresba tuší, koláž, běloba, papír
22 x 43 cm
Signature: sign. PD AH 65 Říčky
Starting price: | CZK 23 000 |