olej, karton
29 x 19 cm
Signature: sign. DU Fr. Hudeček 46
Starting price: | CZK 22 000 |
suchá jehla 8/20
14,5 x 18 cm
Signature: sign. PD Jan Kotík 44
Starting price: | CZK 4 500 |
lept, suchá jehla
9,7 x 15 cm
Signature: sign. PD J. Kotík 44
Starting price: | CZK 3 800 |
olej, karton
64 x 48 cm
Signature: sign. PD Matal 1946
Starting price: | CZK 49 000 |
kolorovaný dřevoryt
19 x 12 cm
Signature: sign. PD V. Špála 34
Starting price: | CZK 11 000 |
kresba tuší, papír
21 x 17 cm
Signature: sign. PD E. F. 33
1911 - 12
kresba tuší, papír
23,8 x 18,7 cm
Signature: nesignováno
Starting price: | CZK 48 000 |
1914
dřevořez, 6 ks
17,2 x 20,4 cm
Signature: nesignováno
Starting price: | CZK 30 000 |
olej, lepenka
50 x 66 cm
Signature: sign. LD Jar. Král 32
Starting price: | CZK 180 000 |
1914 - 18
25 x 15,3 cm
Signature: nesignováno
olej, plátno
61,5 x 50,5 cm
Signature: sign. PD Divis
Starting price: | CZK 80 000 |
olej, plátno
54 x 65 cm
Signature: sign. LD Coubine
Starting price: | CZK 380 000 |
25,3 x 39,3 cm
Signature: sign. LN Jos. Lada 44
Starting price: | CZK 250 000 |
olej, plátno
38 x 65 cm
Signature: sign. PD V. Špála 42
akvarel, papír
27,5 x 22 cm
Signature: sign. PD foltýn
Starting price: | CZK 20 000 |
komb. technika, kvaš, pastel, karton
62 x 47 cm
Signature: sign. LD Endre Nemes
Starting price: | CZK 110 000 |
kresba tuší, papír
37 x 46,5 cm
Signature: sign. PD Šíma 1929
Starting price: | CZK 82 000 |
kresba, lavírovaná tuš, karton
49 x 57 cm
Signature: sign. PD Istler 49
Starting price: | CZK 19 000 |
lept 20/50
36 x 26 cm
Signature: sign. DU Aleš Veselý
kresba pastelem, běloba, tužka, karton
58 x 70 cm
Signature: sign. PD Z. Beran 74
barevné křídy, karton
53 x 72 cm
Signature: sign. PN Vaca 47
komb. technika, olej, tempera, vosk, karton, dřevě
28 x 31,5 cm
Signature: sign. PD M. Šnajdr 62
Starting price: | CZK 25 000 |
lavírovaná kresba štětcem, tuší, monotyp, karton
63,2 x 82,9 cm
Signature: sign. PD V. Boudník LP. VI. 1956
strukturální grafika 2/10
20,5 x 33,5 cm
Signature: sign. PD Vladimír Boudník 1960
suchá jehla, 1. stav
49 x 63 cm
Signature: sign. PD Jiří John 1965
komb. technika, vršený papír, laky, tuš, dřevěná d
30 x 21,5 cm
Signature: sign. LD Málek X. 61
olej, plátno
48 x 65 cm
Signature: sign. PD Navrátil 63
olej, překližka
60 x 48,5 cm
Signature: sign. LD Jiří Novotný
Starting price: | CZK 12 500 |
60. léta 20. století
olej, sololit
60 x 40 cm
Signature: sign. PD Vaca K.
kresba pastelem, karton
14 x 13,5 cm
Signature: sign. DU Boštík
Starting price: | CZK 5 000 |
komb. technika, pastel, akvarel, karton
50 x 47 cm
Signature: sign. DU Boštík 194
Starting price: | CZK 45 000 |
kolorovaná litografie
17 x 22 cm
Signature: sign. DU Boštík 198
Starting price: | CZK 3 500 |
olej, sololit
51,5 x 40 cm
Signature: sign. na rubu F. Gross 1967
Starting price: | CZK 32 000 |
olej, plátno
45,5 x 30 cm
Signature: sign. PD Ota Janeček 1987
Starting price: | CZK 29 000 |
koláž, kresba, karton
70 x 50 cm
Signature: sign. na rubu V. Janoušková
Starting price: | CZK 4 000 |
komb. technika, koláž, lepenka
35 x 40 cm
Signature: sign. PD J. Králík 83