po r. 1900
33 x 45cm
Signature: sign. PD Z. Braunerová
Starting price: | CZK 28 000 |
2.pol. 19.stol
olej, plátno
36 x 24 cm
Signature: sign. LN V. Hynais
Starting price: | CZK 90 000 |
1908
olej, plátno
26 x 50 cm
Signature: sign. LD A. Kirnig 1908
Starting price: | CZK 35 000 |
2.pol. 19.stol
lavírovaná tuš, kvaš, papír
38 x 25 cm
Signature: sign. nezjištěna
Starting price: | CZK 25 000 |
malba kvaší, karton
18,5 x 17 cm
Signature: sign. PD PV
Starting price: | CZK 48 000 |
1935 - 40
olej, plátno
50,5 x 40 cm
Signature: sign. PD O. Číla
Starting price: | CZK 14 000 |
1910
olej, dřevěná deska
19,5 x 12 cm
Signature: sign. LN Horejc Fr. 10
Starting price: | CZK 6 000 |
1912
17 x 23 cm
Signature: sign. LD Gustav Böhm 1912 Kopenhagen
Starting price: | CZK 4 500 |
1907
olej, lepenka
22 x 27 cm
Signature: sign. LD Gustav Böhm Paris 1907
Starting price: | CZK 4 800 |
1924
olej, plátno
100 x 100 cm
Signature: sign. PD Jaroslav Šetelík 1924
Starting price: | CZK 70 000 |
bronzová plastika
v. 35 cm
Signature: sign. PD Horejc 1934
30. léta
olej, karton
43 x 60 cm
Signature: sign. PD Ant. Hudeček
Starting price: | CZK 32 000 |
20. léta
olej, plátno
55 x 74,5 cm
Signature: sign. LD G. Macoun
olej, plátno
70 x 100 cm
Signature: sign. LD G. Macoun 33
Starting price: | CZK 20 000 |
olej, lepenka
31 x 23 cm
Signature: sign. LD Multrus
Starting price: | CZK 22 000 |
olej, plátno
80 x 65 cm
Signature: sign. PD F. Michl 38
Starting price: | CZK 10 000 |
1909
olej, plátno
68 x 82 cm
Signature: sign. PD O-J 909
Starting price: | CZK 65 000 |
barevné křídy, karton
35 x 45 cm
Signature: sign. PU Kvapil 43
Starting price: | CZK 6 500 |
30. léta
olej, lepenka
50 x 66 cm
Signature: sign. LD F. Škrabánek
1921
barevný dřevoryt a linoryt
39 x 27 cm
Signature: sign. PD J. Váchal 1921
Starting price: | CZK 19 000 |
kresba uhlem, karton
30 x 41 cm
Signature: sign. PD Jan Bauch 1945
Starting price: | CZK 7 000 |
1952
tuš, akvrel, karton
33 x 59 cm
Signature: sign. DU Emil Filla 52
kvaš, tuš, karton
38 x 29 cm
Signature: sign. DU Emil Filla 31
Starting price: | CZK 50 000 |
1. pol.50.let
41,5 x 28 cm
Signature: sign. PD Ota Janeček
kol. r. 1920
25 x 22 cm
Signature: sign. PD V. Špála
Starting price: | CZK 3 500 |
kol. r. 1930
kresba uhlem, karton
47 x 64 cm
Signature: sign. LD M. Švabinský
Starting price: | CZK 9 000 |