kresba tužkou, karton
20 x 18,5 cm
Signature: sign. PD F. Gross 43
Starting price: | CZK 3 500 |
olej, karton
39 x 28,5 cm
Signature: sign. LD Matal 46
Starting price: | CZK 28 000 |
dřevořez
28 x 22,5 cm
Signature: sign. PD v tisku a autorským razítkem Kupka
Starting price: | CZK 11 000 |
1.pol.30.let
olej, lepenka
13 x 21,5 cm
Signature: sign. LD Stritzko
Starting price: | CZK 6 000 |
2.pol.40.let
pastel, kvaš, karton
50 x 65 cm
Signature: sign. PD Szobel
olej, lepenka
16,5 x 23,5 cm
Signature: sign. LN B. S. Urban
Starting price: | CZK 7 000 |
olej, lepenka
16,5 x 23,5 cm
Starting price: | CZK 7 000 |
olej, lepenka
16,5 x 23,5 cm
Signature: sign. LD B. S. Urban
Starting price: | CZK 7 000 |
olej, lepenka
16,5 x 23,5 cm
Signature: sign. PD B. S. Urban
Starting price: | CZK 7 000 |
olej, lepenka
16,5 x 23.5 cm
Starting price: | CZK 7 000 |
60. léta
kresba tužkou, papír
18 x 18 cm
Signature: sign. PD E. B.
Starting price: | CZK 2 000 |
11 x 8 cm
Signature: sign. DU Istler 46.
Starting price: | CZK 1 800 |
komb. technika, tuš, pastel, papír
45,5 x 56 cm
Signature: sign. PD Šíma 1929
Starting price: | CZK 90 000 |
olej, plátno
65 x 54 cm
Signature: sign. PD J. Šíma 60
Starting price: | CZK 480 000 |
33 x 27 cm
Signature: sign. PD Šíma
33 x 27 cm
Signature: sign. PD Šíma, LD v desce Šíma 1927
lept 68/100
23 x 15 cm
Signature: sign. PD Jan Zrzavý
Starting price: | CZK 14 500 |
lavírovaná kresba tužkou, papír
23 x 20 cm
Signature: sign. PD G 19
Starting price: | CZK 16 000 |
1909
kresba tužkou, papír
34 x 37,5 cm
Signature: sign. LD A Procházka 1909
Starting price: | CZK 38 000 |
barevná litografie
32,5 x 40 cm
Signature: sign. PD V. Špála 39
Starting price: | CZK 8 000 |
1915 - 21
kolorovaný linoryt
28 x 18 cm
Signature: sign. PD V. Špála
kol. r. 1915
mosaz, měď
v. 30 cm, d. 23 cm
Starting price: | CZK 35 000 |
1912 - 13
bronzová plastika
v. 27 cm
Signature: neznačeno
Starting price: | CZK 120 000 |
olej, plátno
65 x 76 cm
Signature: sign. PD K. Jílek 66
Starting price: | CZK 65 000 |
muchláž
21,5 x 16,5 cm
Signature: sign. PD JK 85
22 x 27,8 cm
Signature: sign. v desce E.F. v kruhu, mimo kruh 33
Starting price: | CZK 13 000 |
1913
původní litografie
24 x 21 cm
Signature: sign. DU V. Beneš
Starting price: | CZK 7 500 |
malba kvaší, karton
36 x 58 cm
Signature: sign. LD Jos. Lada 49
Starting price: | CZK 280 000 |
1928 - 32
olej, plátno
92 x 73 cm
Signature: sign. PD Coubine
Starting price: | CZK 460 000 |
olej, plátno
60 x 76 cm
Signature: sign. PD Willi Nowak
Starting price: | CZK 265 000 |
olej, plátno
77 x 142 cm
Signature: sign. PD Rabas 50
Starting price: | CZK 80 000 |
30. léta
olej, překližka
81 x 67,5 cm
Signature: sign. PD F. Süsser
olej, plátno
60 x 73 cm
Signature: sign. LD A. Procházka 41
Starting price: | CZK 360 000 |
olej, barevné křídy, malířská lepenka
70 x 100 cm
Signature: sign. nezjištěna
Starting price: | CZK 40 000 |
olej, plátno
22 x 27 cm
Signature: sign. PD František Tichý 27
Starting price: | CZK 350 000 |
1980 - 7
olej, plátno
28 x 28 cm
Signature: sign. DU Boštík
Starting price: | CZK 95 000 |