koláž
40 x 40 cm
Signature: sign. DU LN 85
Starting price: | CZK 20 000 |
kvaš, tuš, karton
29 x 44 cm
Signature: sign. PD Z. 48
Starting price: | CZK 13 000 |
olej, plátno
51 x 65 cm
Signature: sign. na rubu Foltýn B. 1950
olej, plátno
61 x 40 cm
Signature: LD Hliněnský R. 43
Starting price: | CZK 8 000 |
olej, karton
50 x 70 cm
Signature: sign. LD K. Holan 41
Starting price: | CZK 35 000 |
olej, sololit
27 x 22 cm
Signature: sign. PN Kábrt 44
Starting price: | CZK 3 800 |
kol. r. 1920
olej, překližka
30 x 25 cm
Signature: sign. LD M. Kopf
Starting price: | CZK 7 000 |
olej, plátno
51 x 65 cm
Signature: sign. PD O. Kerhart 1935
Starting price: | CZK 30 000 |
2.pol.20.let
olej, plátno
58 x 44,5 cm
Signature: sign. PD Coubine
Starting price: | CZK 185 000 |
30. léta
olej, plátno
73 x 102 cm
Signature: sign. PD Ot. Nejedlý
Starting price: | CZK 60 000 |
tuš, tempera, karton
31,5 x 26 cm
Signature: sign. PD Endre Nemes
Starting price: | CZK 68 000 |
olej, plátno
42 x 48 cm
Signature: sign. PD Rabas 33
Starting price: | CZK 32 000 |
1927 - 30
40 x 51,5 cm
Signature: sign. PD Rykr
Starting price: | CZK 24 000 |
komb. technika, akvarel, tužka, papír
24 x 14,5 cm
Signature: sign. PD Tichý 47
28,1 x 22 cm
Signature: sign. DU Tichý 45
Starting price: | CZK 16 000 |
1952
komb. technika, pastel, akvarel, karton
29 x 21,5 cm
Signature: sign. PD Tichý 52
Starting price: | CZK 49 000 |
olej, lepenka
20 x 26,5 cm
Signature: sign. LD Vojt S.
1938 - 40
olej, lepenka
50 x 62 cm
Signature: sign. LD Ed. Světlík
1948 - 52
olej, překližka
70 x 54,5 cm
Signature: sign. LN Š B
2. pol.40.let
olej, sololit
28 x 49 cm
Signature: sign. PD Veris
Starting price: | CZK 17 000 |
litografie
43,5 x 36 cm
Signature: sign. PD Jan Zrzavý
olej, lepenka
26 x 27 cm
Signature: sign. LD O. Blažíček 1935
Starting price: | CZK 46 000 |
1925 - 30
olej, lepenka
26,5 x 36 cm
Signature: sign. PD O. Bubeníček
Starting price: | CZK 14 000 |
1909
olej, lepenka
35,5 x 25 cm
Signature: sign. LD O. Bubeníček 09
olej, lepenka
50 x 66 cm
Signature: sign. PD Rom. Havelka 1940
1912
olej, lepenka
50 x 65 cm
Signature: sign. LD J. Honsa 1912
kol. r. 1930
olej, plátno
80 x 110 cm
Signature: sign. PD Ant. Hudeček
Starting price: | CZK 65 000 |
kol. r. 1915
olej, dřevěná deska
27 x 40,5 cm
Signature: sign. PD Al. Kalvoda
Starting price: | CZK 25 000 |
kol. r. 1910
olej, plátno
59 x 67 cm
Signature: sign. LD Al. Kalvoda
Starting price: | CZK 50 000 |
kol. r. 1920
olej, karton
35 x 50 cm
Signature: sign. PD K. Langer
olej, lepenka
50 x 70 cm
Signature: sign. na rubu Langer K. "Laň"
Starting price: | CZK 38 000 |
kol. r. 1910
olej, plátno
52 x 70 cm
Signature: sign. LD Lolek St.
olej, lepenka
71 x 101 cm
Signature: sign. PD V. Radimský
Starting price: | CZK 95 000 |
kol. r. 1910
olej, plátno
74 x 105 cm
Signature: sign. PD "Duben" Panuška
1902
olej, lepenka
22 x 32 cm
Signature: sign. LD Aug. Satra 902
1877
olej, plátno
42,5 x 94 cm
Signature: nesignováno
Starting price: | CZK 210 000 |