komb. technika, papír
53 x 70 cm
Signature: sign. PD Dlouhý 1996, DU Testování tvaru
Starting price: | CZK 22 000 |
olej, plátno
Signature: sign. DU Janeček 1960
Starting price: | CZK 180 000 |
86 x 62,5 cm
Signature: sign. PD K. Malich 1962
Starting price: | CZK 80 000 |
33 x 45 cm
Signature: sign. PD R. Piesen 55
Starting price: | CZK 45 000 |
olej, plátno
74 x 104 cm
Signature: sign. PD Jiří Sopko 1990
Starting price: | CZK 58 000 |
komb. technika, akryl, vršený papír
66 x 46 cm
Signature: sign. LD Adriena Šimotová 86
Starting price: | CZK 24 000 |
olejová tempera, karton
45 x 30 cm
Signature: sign. PD Jan Kotík 1959
Starting price: | CZK 28 000 |
33 x 42,5 cm
Signature: sign. PD R. Piesen 56
Starting price: | CZK 50 000 |
komb. technika, kvaš, tuš, karton
45 x 62,5 cm
Signature: sign. VJ 65
Starting price: | CZK 9 500 |
koláž
45 x 31 cm
Signature: sign. DU j. kotík 1963
asfalt, laky, karton, lepenka
59 x 42 cm
Signature: sign. DU E. Ovčáček 1960
Starting price: | CZK 29 000 |
70 x 66 cm
Signature: sign. PD A. Šimotová 64
olej, plátno
29,5 x 38,5 cm
Signature: sign. PD Vaca 63
60. léta
koláž, dřevotříska
32 x 48,5 cm
Signature: sign. na rubu Jaroslav Vožniak
Starting price: | CZK 16 000 |
komb. technika, karton
46 x 42 cm
Signature: sign. DU Boštík
Starting price: | CZK 30 000 |
komb. technika, vršený perforovaný papír
50 x 65 cm
Signature: sign. PD I. Kafka 77
kresba pastelem, akvarelem, karton
13 x 63 cm
Signature: sign. LD Matal 62
Starting price: | CZK 9 000 |
olej, malířská lepenka
90 x 67 cm
Signature: sign. PD Vohrabal 67.
Starting price: | CZK 37 000 |
barevná litografie 10/20
63 x 43,5 cm
Signature: sign. PD Jiří Balcar 67.
Starting price: | CZK 26 000 |
tuš, akvarel, papír
13,5 x 10 cm
Signature: sign. PD AH 60
Starting price: | CZK 10 000 |
1975 - 80
kresba pastelem, papír
22 x 26 cm
Signature: sign. PD Ota Janeček
Starting price: | CZK 6 500 |
olej, plátno
35 x 50 cm
Signature: sign. PD Ota Janeček 1983
Starting price: | CZK 48 000 |
1975 -80
olej, plátno
90 x 100 cm
Signature: sign. PD J. Jíra 75 - 80
Starting price: | CZK 65 000 |
olej, plátno
70 x 99 cm
Signature: sign. PD Josef Jíra 1959
Starting price: | CZK 68 000 |
grafit, akryl, karton
48,5 x 70 cm
Signature: sign. PD Boris Jirků 92
monotyp 27/29
44 x 60 cm
Signature: sign. PD Kokolia 86
Starting price: | CZK 4 500 |
glazovaná pálená hlína
v. 12,5 cm
Signature: sign. dole Kutálek
Starting price: | CZK 8 500 |
1958-60
tuš, akvarel, papír
16 x 20 cm
Signature: sign. LD Kamil Lhoták
50 x 64,5 cm
Signature: sign. PD Kamil Lhoták 1953
Starting price: | CZK 25 000 |
2.pol. 60.let
olej, sololit
76 x 97 cm
Signature: sign. na rubu A. Mikulka
Starting price: | CZK 40 000 |
akryl, tuš, ruční papír
42 x 58 cm
Signature: sign. PD Sopko 79
akvarel, karton
44 x 32 cm
Signature: sign. PD Ant. Střížek 1999
Starting price: | CZK 3 800 |
litografie
52 x 21,3 cm
Signature: sign. DU Tichý 58
Starting price: | CZK 35 000 |
odlitek, bronz
v. 67 cm
Signature: sign. na plintě O. Zoubek
13 x 19 cm
Signature: sign. PD J. Z.
Starting price: | CZK 44 000 |
komb. technika, akryl, pastel, tuš, karton
50 x 43 cm
Signature: sign. PD X 9 - 80 Načeradský