kol.r. 1909
olej, lepenka
40 x 31 cm
Signature: sign. vzadu W. Nowak
Starting price: | CZK 58 000 |
olej, plátno
146 x 85 cm
Signature: sign. PD J. V.
Starting price: | CZK 250 000 |
olej, plátno
59 x 60 cm
Signature: sign. LD E. A. Longen
Starting price: | CZK 115 000 |
enkaustika, olej, plátno
60 x 40 cm
Signature: sign. PD Lin. Procházková 37
Starting price: | CZK 80 000 |
komb. technika, sololit
74 x 86,5 cm
Signature: sign. PD Dlouhý 1979
Starting price: | CZK 49 000 |
komb. technika, karton
49 x 44 cm
Signature: sign. DU Boštík 197
Starting price: | CZK 40 000 |
hliníkový plech, dřevo, plastika
v. 80 cm
Signature: sign. V. Janoušek
Starting price: | CZK 28 000 |
polychromovaný osinkocement, plastika
v. 90 cm
Signature: sign. nezjištěna
Starting price: | CZK 56 000 |
olej, plátno
58,5 x 58,5 cm
Signature: sign. PD I. Ouhel 87
Starting price: | CZK 31 000 |
olej, plátno
72 x 98 cm
Signature: sign. PD Jiří Sopko 90
Starting price: | CZK 60 000 |
lept a akvatinta 6/15
25 x 16 cm
Signature: sign. PD Jiří Balcar 65
Starting price: | CZK 3 800 |
49 x 45 cm
Signature: sign. PD Jan Bauch 1977
Starting price: | CZK 25 000 |
komb. technika, akvarel, tuš, papír
27 x 23,5 cm
Signature: sign. DU A. Born 79
21,8 x 15 cm
Signature: sign. PD A. Brunovský 1979
Starting price: | CZK 6 000 |
kol. r. 1960
olej, plátno
114 x 160 cm
Signature: sign. LD B. Dvorský
Starting price: | CZK 55 000 |
originální fotografie
24 x 18 cm
Signature: sign. na rubu Václav Chochola Paris 69
Starting price: | CZK 7 000 |
komb. technika, akvarel, pastel, karton
23 x 27,5 cm
Signature: sign. LD Ota Janeček 82
Starting price: | CZK 7 000 |
komb. technika, tempera, koláž, vrypy, karton
81,5 x 63 cm
Signature: sign. LD Jankovič 83
Starting price: | CZK 29 000 |
1997 - 1998
komb. technika, tempera, asambláž, karton
39 x 49 cm
Signature: sign. PD J. Jíra 97 - 98
Starting price: | CZK 22 000 |
komb. technika, koláž, kvaš, tuš, karton
50 x 36 cm
Signature: sign. PD J. Jíra 87
1950-51
olej, plátno
33 x 50 cm
Signature: sign. na rubu John Jiří 1950-51
olej, plátno
70 x 50 cm
Signature: sign. LD V. Komárek 1999
komb. technika, akryl, tuš, karton
41,5 x 58 cm
Signature: sign. UN A. Lamr 79
Starting price: | CZK 8 000 |
komb. technika, pastel, akvarel, tužka, karton
39 x 33 cm
Signature: sign. PD F. Muzika 65
Starting price: | CZK 35 000 |
tuš, akvarel, papír
14,7 x 20 cm
Signature: sign. PD Kamil Lhoták 83
barevná litografie 164/200
33,5 x 24 cm
Signature: sign. PD Kamil Lhoták 1975
Starting price: | CZK 6 500 |
akvarel, tuš, papír
10 x 14,5 cm
Signature: sign. PD Kamil Lhoták 1960 Ludvíku Součkovi
Starting price: | CZK 14 000 |
olej, karton
85 x 60 cm
Signature: sign. PD 19/XI 58 Matal
Starting price: | CZK 62 000 |
olej, plátno
45 x 55 cm
Signature: sign. PN Paderlík 63
olej, plátno
55 x 76 cm
Signature: sign. PD J. Paur 77
Starting price: | CZK 24 000 |
1951
autorská fotografie
37,5 x 29 cm
Signature: sign. na rubu Vilém Reichmann 1951/70
komb. technika, akvarel, tuš, karton
29,5 x 28,5 cm
Signature: sign. PD Sklenář 62
olej, plátno
42 x 32 cm
Signature: sign. PD K. Souček
2.pol.60.let
olej, plátno
70 x 90 cm
Signature: sign. PD K. Souček
Starting price: | CZK 38 000 |
akvarel, japan
45 x 45 cm
Signature: sign. PD Antonín Střížek 1991
Starting price: | CZK 4 400 |
komb. technika, kvaš, tuš, papír
18,5 x 29 cm
Signature: sign. DU Trnka
Starting price: | CZK 8 000 |