komb. technika, akvarel, pastel, papír
21,5 x 30,5 cm
Signature: sign. PD F. Gross 44
Starting price: | CZK 9 000 |
akvarel, tužka, karton
21 x 29 cm
Signature: sign. LD F. Gross 45
Starting price: | CZK 10 000 |
suchá jehla 29/44
11,6 x 14,6 cm
Signature: sign. PD Jan Kotík 46
Starting price: | CZK 3 200 |
litografie 11/20
19 x 32 cm
Signature: sign. PD Kamil Lhoták 1944
Starting price: | CZK 9 000 |
komb. technika, olej, tempera, karton
58 x 37 cm
Signature: sign. LD Matal 47
Starting price: | CZK 48 000 |
akvarel, tuš, papír
17 x 29 cm
Signature: sign. PD Kamil Lhoták 46
olej, plátno
60 x 40 cm
Signature: sign. LD Smetana
Starting price: | CZK 320 000 |
olej, plátno
27,5 x 35,2 cm
Signature: sign. LD Šíma 934
Starting price: | CZK 210 000 |
kresba pastelkou, karton
25 x 18 cm
Signature: sign. PD F. Muzika 32
Starting price: | CZK 14 000 |
olej, lepenka
29 x 34 cm
Signature: sign. PD Š. 1933 Maruši
1918
15 x 15 cm
Signature: sign. PD Vlast. Hofman
Starting price: | CZK 9 000 |
olej, plátno
22 x 33 cm
Signature: sign. DU Janeček 48
Starting price: | CZK 45 000 |
1918
14 x 14,5 cm
Starting price: | CZK 8 500 |
olej, lepenka
57 x 43 cm
Signature: sign. LN A. Kučera 35
Starting price: | CZK 9 000 |
olej, lepenka
55 x 65 cm
Signature: sign. PN A. Kučera 37
1918
kolorovaný linoryt
20 x 15 cm
Signature: sign. PD V Špála
komb. technika, tuš, kvaš, karton
30 x 16 cm
Signature: sign. LD F. Wolf 46
Starting price: | CZK 6 500 |
pastel, papír
11 x 10 cm
Signature: sign. DU Boštík
Starting price: | CZK 4 000 |
komb. technika, lept, dřevořez
34 x 24,5 cm
Signature: sign. DU Vladimír Boudník 1967
strukturální grafika
10 x 25 cm
Signature: sign. DU V. Boudník 1961
Starting price: | CZK 4 000 |
olej, sololit
40 x 49 cm
Signature: sign. PD F. Gross 76
olej, překližka
22 x 26 cm
Signature: sign. PD R. Hliněnský 1975
Starting price: | CZK 13 000 |
olej, plátno
27,5 x 48 cm
Signature: sign. PD Istler 58
Starting price: | CZK 50 000 |
olej, plátno
50 x 35 cm
Signature: sign. LD Janeček
Starting price: | CZK 49 000 |
koláž, tuš, karton
28 x 20 cm
Signature: sign. na rubu Věra Janoušková 1991
Starting price: | CZK 5 000 |
40 x 29 cm
Signature: sign. PD Jiří John 64
Starting price: | CZK 9 000 |
olej, dřevěná deska
37,5 x 100 cm
Signature: sign. PD Kafka 70/8
Starting price: | CZK 58 000 |
komb. technika, olej, olej. laky, koláž, překližka
75 x 75 cm
Signature: sign. na rubu Eduard Ovčáček
Starting price: | CZK 35 000 |
komb. technika, olej, vrypy, obtisky, plátno
65 x 46 cm
Signature: sign. nezjištěna
Starting price: | CZK 40 000 |
olej, plátno
65,5 x 51 cm
Signature: sign. na rubu K. Vaca 1966
Starting price: | CZK 27 000 |
monotyp
39 x 27 cm
Signature: sign. DU Adriena Šimotová 66
komb. technika, suchá jehla, malba, vrypy 3/20
70 x 55 cm
Signature: sign. PD Adriena Šimotová 80
Starting price: | CZK 8 000 |
tónovaná pálená hlína s polychromií, plastika
v. 29 cm, hl. 27,5 cm
Signature: značeno na vnitřní straně náběhu ramene O. Gutfreu
Starting price: | CZK 200 000 |
olej, plátno
71,5 x 102,5 cm
Signature: sign. nezjištěna
Starting price: | CZK 280 000 |
olej, plátno
76 x 86 cm
Signature: sign. PD K. Jílek 40
1904
olej, lepenka
55 x 37 cm
Signature: sign. PD Kubišta B. 19. II. 1904
Starting price: | CZK 240 000 |