monotyp
18,5 x 14,8 cm
Signature: sign. PD F. Gross 44
Starting price: | CZK 9 000 |
kresba pastelem, ruční papír
57 x 69 cm
Signature: sign. PD Fr. Hudeček 43
Starting price: | CZK 29 000 |
komb. technika, akvarel, pastel, tuš, papír
20 x 29 cm
Signature: sign. LD Fr. Hudeček 43
Starting price: | CZK 23 000 |
komb. technika, kvaš, pastel, ruční papír
32 x 25 cm
Signature: sign. PD Fr. Hudeček 42
Starting price: | CZK 28 000 |
tuš, akvarel, karton
30 x 21,5 cm
Signature: sign. PD Fr. Hudeček 46
Starting price: | CZK 22 000 |
olej, lepenka
47 x 64 cm
Signature: sign. LD J. Kotík 42
Starting price: | CZK 85 000 |
kresba tuší, papír
15 x 20 cm
Signature: sign. PD K. L. 10.9.46
Starting price: | CZK 9 000 |
olej, lepenka
24 x 35 cm
Signature: sign. LD Smetana 43
Starting price: | CZK 52 000 |
originální fotografie
40 x 27,3 cm
Signature: sign. vzadu Vilém Reichmann
10,5 x 12 cm
Signature: sign. PD Istler 44, LD 7 - 4/I
Starting price: | CZK 1 800 |
olej, plátno (rentolováno)
46 x 55 cm
Signature: sign. vzadu Foltýn B
Starting price: | CZK 400 000 |
2.pol.30.let
akvarel, tuš, japan
22 x 26 cm
Signature: sign. PD foltýn P
1913
15 x 23 cm
Signature: sign. LD v desce Kupka, PD 1913 a razítkem PD Kup
Starting price: | CZK 16 500 |
24 x 16 cm
Signature: sign. PD F. Malý 39
Starting price: | CZK 10 000 |
kresba tužkou, papír
29 x 17,5 cm
Signature: sign. PD Matal, LD Lohbrück 2/1 1944
komb. technika, karton
45,5 x 45,5 cm
Signature: sign. PD Štyrský 1937
Starting price: | CZK 125 000 |
komb. technika, kvaš, tuš, karton
27,5 x 37 cm
Signature: sign. LN razítko Z pozůstalosti Aloise Wachsmanna
Starting price: | CZK 70 000 |
1918
kresba tuší, papír
13 x 10,5 cm
Signature: sign. LD Zrzavý 18
Starting price: | CZK 55 000 |
tempera, lepenka
80 x 60 cm
Signature: sign. PD R. Brun 1957
1918
linořez
16,5 x 9,2 cm
Signature: sign. PD Josef Čapek
Starting price: | CZK 14 000 |
akvatinta kombinovaná s leptem
39,5 x 30,2 cm
Signature: sign. PD Emil Filla
Starting price: | CZK 16 000 |
olej, dřevěná deska
33 x 41 cm
Signature: sign. PN Emil Filla 26
Starting price: | CZK 550 000 |
mosaz, bronz
v. 30 cm
Signature: značeno Hotárek
olej, plátno
68 x 54 cm
Signature: sign. PD K. Jílek 69
Starting price: | CZK 40 000 |
kol.r. 1915
kresba tuší, papír
16 x 14,2 cm
Signature: sign. PD Jiří Kroha
Starting price: | CZK 5 000 |
1916
litografie 112/150
60 x 40 cm
Signature: sign. LD v tisku Laurens 1916, PD HL
Starting price: | CZK 21 000 |
1.pol.20.let
tuš, běloba, papír
12,5 x 16,3 cm
Signature: sign. LD Jos. Lada
komb. technika, kvaš, akvarel, tuš, karton
30 x 21 cm
Signature: sign. LD Jos. Lada 35
Starting price: | CZK 115 000 |
26,5 x 40 cm
Signature: sign. LN Jos. Lada 45
Starting price: | CZK 280 000 |
40. léta
malba kvaší, lavírovaná tuš, karton
51,5 x 27,5 cm
Signature: sign. PD Renato Guttuso, věnování
Starting price: | CZK 75 000 |
barevný dřevoryt, č. tisku 7
35 x 51 cm
Signature: sign. PD J. Váchal 1930
1920-21
barevné litografie
45 x 70 cm, 28 x 20 cm
Signature: sign. 1x LD v desce J. Váchal
Starting price: | CZK 32 000 |
2.pol.18.stol.
olej, plátno (rentolováno)
157 x 180 cm
Signature: sign. nezjištěna
Starting price: | CZK 210 000 |
2.pol.19.stol.
olej, lepenka
26,5 x 38,5 cm
Signature: sign. LD F Hawranek
Starting price: | CZK 100 000 |
kol. r. 1840
olej, plátno (rentolováno)
18 x 21 cm
Signature: nesignováno
2.pol.19.stol.
olej, lepenka
31 x 41 cm
Signature: sign. nezjištěna