olej, lepenka
60 x 29,5 cm
Signature: sign. PD V. Stříbrný 1943
Starting price: | CZK 25 000 |
olej, plátno
70 x 100 cm
Signature: sign. LD Jaroslav Šetelík
Starting price: | CZK 58 000 |
32 x 34 cm
Signature: sign. PD T.F.Šimon
Starting price: | CZK 6 000 |
akvarel, papír
45 x 22 cm
Signature: sign. PN Jož. Uprka
olej, překližka
50 x 60 cm
Signature: sign. PD Vacátko