1913
barevná litografie
24 x 21 cm
Signature: neznačeno
Starting price: | CZK 10 000 |
1913
linořez
20 x 15,5 cm
Signature: neznačeno
Starting price: | CZK 4 000 |
1914-16
litografie
24,5 x 19 cm
Signature: sign. LD Dívčí tvář, PD Josef Čapek
22,7 x 17 cm
Signature: sign. v desce E.F., PD Emil Filla
litografie
33 x 49,2 cm
Signature: sign. PD Emil Filla 33
Starting price: | CZK 24 000 |
1930-35
bronz
v. 19,5 cm
Signature: sign. E. Filla č. IV
Starting price: | CZK 60 000 |
1912-13
bronz
v. 47,8 cm
Signature: nesignováno
Starting price: | CZK 150 000 |
olej, sololit
64,5 x 45 cm
Signature: sign. PN Štěpán 45
Starting price: | CZK 28 000 |
tužka, karton
21,5 x 13 cm
Signature: sign. PD F. H. 33
33 x 20 cm
Signature: sign. PD Fr. Hudeček 32
36 x 30 cm
Signature: sign. PD Jiří Kroha 1919
kresba tužkou, papír
28 x 18 cm
Signature: sign. PD Matal, LD Lohbrück 2/1 1944
Starting price: | CZK 31 000 |
kresba tuší kolorovaná akvarelem, papír
36,5 x 30 cm
Signature: sign. PD Šíma 1931
kvaš, tuš, karton
13,5 x 16,5 cm
Signature: sign. PD F. Gross 45
Starting price: | CZK 9 500 |
olej, lepenka
22 x 36,5 cm
Signature: sign. PD F. Gross 43
Starting price: | CZK 30 000 |
akvarel, papír
18 x 15 cm
Signature: sign. PD Hudeček 46
Starting price: | CZK 35 000 |
komb. technika, papír
28 x 18,5 cm
Signature: sign. LD Fr. Hudeček 44
olej, malířská lepenka
17,5 x 46 cm
Signature: sign. PD Fr. Hudeček 43
Starting price: | CZK 95 000 |
olej, sololit
14,5 x 30 cm
Signature: sign. LD Fr. Hudeček 46
Starting price: | CZK 48 000 |
olej, plátno
50 x 70 cm
Signature: sign. LN Jan Kotík 1943 III
Starting price: | CZK 140 000 |
olej, plátno
80 x 110 cm
Signature: sign. PN Jan Kotík 1943
Starting price: | CZK 300 000 |
akvarel, tuš, papír
13,5 x 18,5 cm
Signature: sign. PD Kamil Lhoták 45
Starting price: | CZK 8 000 |
akvarel, papír
14 x 21 cm
Signature: sign. PD Kamil Lhoták 1944
Starting price: | CZK 8 500 |
olej, lepenka
7 x 16,5 cm
Signature: sign. LD Kamil Lhoták 43
Starting price: | CZK 98 000 |
olej, malířská lepenka
16 x 27 cm
Signature: sign. LD Kamil Lhoták 47
Starting price: | CZK 195 000 |
1965-66
mrazovka, karton
44 x 62 cm
Signature: sign. PD Janošek 65/66
60. léta
kovový reliéf
26 x 20 cm
Signature: sign. nezjištěna
malba tuší, karton
42 x 59 cm
Signature: sign. DU Janoušek 65
olej, plátno
72 x 60,5 cm
Signature: sign. PD Č. Kafka 64
Starting price: | CZK 120 000 |
komb. technika, lepenka
20 x 30 cm
Signature: sign. PD JK 60
Starting price: | CZK 9 000 |
koláž, laky, lepenka
62,5 x 22,5 cm
Signature: sign. LD E. Ovčáček 63
dřevěná plastika
v. 65 cm
Signature: sign. na plintě E. Ovčáček
Starting price: | CZK 50 000 |
olej, malířská lepenka
50 x 65,5 cm
Signature: sign. PD O. Blažíček 30.
barevné křídy, kvaš, plátno
80 x 60 cm
Signature: sign. PD Brožík
komb. technika, kolor. kresba, papír
45 x 31 cm
Signature: sign. PD Alf. Mucha
Starting price: | CZK 200 000 |
olej, dřevěná deska
36,5 x 47,5 cm
Signature: sign. PD AP
Starting price: | CZK 280 000 |