Internetové aukce s exkluzivním výběrem grafik klasického a moderního umění. Online prodej obrazů a dalších uměleckých děl v průběhu celého roku. Pokud máte zájem dražit, zaregistrujte se prosíme online. Více informací naleznete na stránce Jak dražit v aukci.
v 20,5 ✕ š 15,5 cm
Signatura: neznačeno
v 21,5 ✕ š 14,5 cm
Signatura: neznačeno
mezzotinta 7/10
v 19,5 ✕ š 14 cm
Signatura: PD Tesař (?) 86
1978, 1974
3 x linoryt
20,5 x 13 / 14,5 x 12 cm
Signatura: 3 x PD Bělohlávek (78, 74)
v 26,5 ✕ š 22 cm
Signatura: neznačeno
v 9,5 ✕ š 5,5 cm
Signatura: neznačeno
lept, akvatinta
v 8,5 ✕ š 24 cm
Signatura: PD Liesler 45
litografie
v 17 ✕ š 10,5 cm
Signatura: PD Zívr
mezzotinta 9/30
v 15 ✕ š 19,5 cm
Signatura: PD Jindřich Walla 2004
v 20,5 ✕ š 15 cm
Signatura: PN Komárek 95
grafický list
v 14 ✕ š 12 cm
Signatura: neznačeno
2 x linoryt
6 x 6 / 6,5 x 7 cm
Signatura: neznačeno
2 x zinkografie
14 x 9 / 9 x 13 cm
Signatura: 2 x PD Jiránek
litografie, dřevoryt
18,5 x 11 / 6 x 8 cm
Signatura: 2 x D monogram CB v tisku
dřevoryt, suchá jehla
11,5 x 6,5 / 6 x 3,5 cm
Signatura: UD C. Bouda, PU monogram CB v tisku
3 x lept
24 x 31 / 22 x 26 cm
Signatura: 1 x PD monogram AK 54 v tisku
v 18 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD Michal
v 30 ✕ š 20 cm
Signatura: PD A Strnadel
litografie
v 20 ✕ š 13,5 cm
Signatura: UD monogram KS 1947 v tisku
mezzotinta, ruční papír
v 35 ✕ š 24 cm
Signatura: neznačeno
barevná litografie
v 27,5 ✕ š 17,5 cm
Signatura: PD F. Malý 45
v 16 ✕ š 10,5 cm
Signatura: PD J. Šerých 82
v 16,5 ✕ š 9,5 cm
Signatura: neznačeno
2 x grafický list
8,5 x 16 / 12 x 8 cm
Signatura: 2 x D V Komárek
v 22,5 ✕ š 14,5 cm
Signatura: UD V KOmárek
v 20 ✕ š 20 cm
Signatura: PD V Komárek
litografie, dřevoryt
13 x 8 / 13,5 x 9,5 cm
Signatura: 1 x M Švabinský
dřevoryt / kresba tužkou
12 x 8 / 29,5 x 21 cm
Signatura: 1 x PD nečitelná
v 12,5 ✕ š 9 cm
Signatura: PD nečitelná
2 x dřevoryt
18,5 x 11,5 / 22,5 x 12 cm
Signatura: 1 x PD S Vymětal
3 x linoryt (5/15), 1 x barevný grafický list 5/170
20 x 20 / 25,5 x 19,5 cm
Signatura: 3 x D Švalbach 60
v 21 ✕ š 17,5 cm
Signatura: PD nečitelná