Internetové aukce s exkluzivním výběrem grafik klasického a moderního umění. Online prodej obrazů a dalších uměleckých děl v průběhu celého roku. Pokud máte zájem dražit, zaregistrujte se prosíme online. Více informací naleznete na stránce Jak dražit v aukci.
litografie
v 13,5 ✕ š 20 cm
Signatura: PD M Švabinský
litografie s podtiskem
v 17 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD M Švabinský, UD monogram MŠ 54 v tisku zrcadlově
v 12,5 ✕ š 8 cm
Signatura: PD M Švabinský
litografie
v 12 ✕ š 10 cm
Signatura: PD monogram MŠ
v 11 ✕ š 9,5 cm
Signatura: neznačeno
litografie
v 9 ✕ š 17,5 cm
Signatura: PD M Švabinský
v 6,5 ✕ š 4,5 cm
Signatura: UD M Švabinský -98- v tisku
2 x litografie
v 9 ✕ š 13,5 cm
Signatura: 2 x PD M Švabinský
lept 107/200
v 6,5 ✕ š 6,5 cm
Signatura: PD M Švabinský
v 9,5 ✕ š 8 cm
Signatura: PD M Švabinský
v 22 ✕ š 17,5 cm
Signatura: PD Jan Paroubek 1921
v 22,5 ✕ š 12 cm
Signatura: UD V Komárek
v 22,5 ✕ š 14,5 cm
Signatura: UD V Komárek
suchá jehla 23/50
v 7,5 ✕ š 12 cm
Signatura: PD V Komárek
v 22 ✕ š 10 cm
Signatura: UD V Komárek
v 12,5 ✕ š 8 cm
Signatura: UD V Komárek
v 20,5 ✕ š 22 cm
Signatura: UD V Komárek
v 20,5 ✕ š 22 cm
Signatura: UD V Komárek
v 22,5 ✕ š 11,5 cm
Signatura: UD V Komárek
2 x dřevoryt (21/150)
10,5 x 14,5 / 11 x 7,5 cm
Signatura: 2 x UD V Komárek
v 14,5 ✕ š 26,5 cm
Signatura: UD V Komárek
3 x dřevoryt (9/200)
12 x 8 / 17 x 8 / 10,5 x 7 cm
Signatura: 2 x D v Komárek 1 x na rubu razítko pozůstalosti autora
2 x dřevoryt
14,5 x 9,5 / 14,5 x 9,5 cm
Signatura: 2 x PD V Komárek
litografie
v 12 ✕ š 17,5 cm
Signatura: PD V Komárek 68
2 x dřevoryt
16 x 11,5 / 28 x 21 cm
Signatura: 1 x PD F Kobliha, 2 x D monogram FK v tisku
mezzotinta
v 23 ✕ š 15 cm
Signatura: PD K. Hojden - 1935.
v 21 ✕ š 27,5 cm
Signatura: PD V. Merta 76
v 18 ✕ š 28,5 cm
Signatura: UD Merta 79
suchá jehla, mezzotinta
5,5 x 7,5 / 3,5 x 3 cm
Signatura: 2 x PD V. Merta
v 21,5 ✕ š 15 cm
Signatura: PD Merta
barevná serigrafie
v 28,5 ✕ š 20 cm
Signatura: PD Valter K 1993 v tisku
barevná litografie 60/125
21 x 29,5 cm (list)
Signatura: PD Kroča
suchá jehla, litografie
8 x 6 / 13 x 8,5 cm
Signatura: 2 x D J. Vodrážka
v 16 ✕ š 10,5 cm
Signatura: neznačeno
v 6,5 ✕ š 4 cm
Signatura: neznačeno
v 14 ✕ š 8,5 cm
Signatura: PD monogram F. B, monogram FB v tisku