Internetové aukce s exkluzivním výběrem obrazů klasického i moderního umění. Online prodej obrazů a dalších uměleckých děl v průběhu celého roku. Pokud máte zájem dražit, zaregistrujte se prosíme online. Více informací naleznete na stránce Jak dražit v aukci.
kombinovaná technika, plátno
v 51 ✕ š 60 cm
Signatura: UD L. Jaroš 09, na rubu L. Jaroš 09
olej, malířská lepenka
v 60 ✕ š 90 cm
Signatura: PD 1963 F. Hořava
olej, lepenka
v 29,5 ✕ š 48 cm
Signatura: PN F. Hořava
olej, sololit
v 32 ✕ š 49,5 cm
Signatura: LD Jan Jílek 61
olej, překližka
v 30,5 ✕ š 40 cm
Signatura: PD J. Jílek 43
olej, plátno
v 73 ✕ š 100 cm
Signatura: PD Jan Jílek 48
olej, překližka
v 32 ✕ š 50 cm
Signatura: LD Jan Jílek 58
olej, plátno
v 50 ✕ š 65 cm
Signatura: PD M. Krasický
olej, lepenka
olej, plátno
v 30 ✕ š 56 cm
Signatura: LD Al. Fišárek
olej, lepenka
v 39 ✕ š 49 cm
Signatura: PD Rom. Havelka 21
kvaš, lepenka
v 18 ✕ š 30 cm
Signatura: LN Kaláb 39
olej, deska
v 20 ✕ š 27 cm
olej, deska
v 39,5 ✕ š 50 cm
Signatura: LD Jan 1993
olej, malířská lepenka
v 49,5 ✕ š 69 cm
Signatura: PN Hejna 77
olej, plech
v 34 ✕ š 26 cm
olej, plátno
v 36,5 ✕ š 48 cm
Signatura: PD R. Havelka
v 7 ✕ š 9,5 cm
Signatura: LD J. Nowopacký 80 v tisku