akvarel, kresba tužkou
v 19 ✕ š 14 cm
Signatura: PD monogram VO 1905
v 12,5 ✕ š 10,5 cm
Signatura: UD Jan Trampota
barevné fixy
v 24,5 ✕ š 39,5 cm
Signatura: UN Seydl
barevné fixy, akvarel
v 29 ✕ š 40 cm
Signatura: UD Seydl
barevné fixy
v 29,5 ✕ š 41 cm
Signatura: PD Seydl
v 20 ✕ š 13 cm
Signatura: PN Seydl
tuš, ruční papír
v 31 ✕ š 20,5 cm
Signatura: na rubu Ota Janeček
v 11 ✕ š 19 cm
Signatura: PU Kamil Lhoták
lept, varianta s kresbou - pastel 1/1
v 29,5 ✕ š 19,5 cm
Signatura: PD Jiří Anderle 1988
barevný pastel, ruční papír
v 42,5 ✕ š 29,5 cm
Signatura: LD Jan Bauch 1990
barevný pastel, ruční papír
v 38,5 ✕ š 27 cm
Signatura: PD Jan Bauch 1987
v 29,5 ✕ š 20,5 cm
Signatura: LD Matal 88
v 20,5 ✕ š 29,5 cm
Signatura: neznačeno
v 22 ✕ š 16 cm
Signatura: UD V. Sychra
barevný pastel, papír
v 22,5 ✕ š 28,5 cm
Signatura: LD E. Nevan 49
kresba perem
v 21,5 ✕ š 18 cm
Signatura: PD Paris, 28 october 1957 Manessier
akvarel, karton
v 44,5 ✕ š 31 cm
Signatura: PD E. Tomek 76, na rubu 9. 2. 76 autorem a razítko pozůstalosti autora
kvaš
v 29,5 ✕ š 21 cm
Signatura: LD Načeradský 94
kresba pastelkou
v 28,5 ✕ š 21 cm
Signatura: PD Niederle
kresba fixem
v 21 ✕ š 15 cm
Signatura: UD monogram 1984
kresba fixem
v 15 ✕ š 22 cm
Signatura: PD monogram 1985
akvarel, pastel, tuš
v 44 ✕ š 30 cm
Signatura: PD monogram KPK 42
akvarel, karton
v 63 ✕ š 50 cm
Signatura: PD Konůpek 29
kombinovaná technika, alchymáž, froasáž
v 35 ✕ š 25 cm
Signatura: UD monogram LN 29. 8. 73