kombinovaná technika, tisk
v 42 ✕ š 56 cm
Signatura: UD R. Fila 2000
akryl, tisk
v 42 ✕ š 56 cm
Signatura: UD R. Fila 2000
akryl, tisk
v 60,5 ✕ š 47,5 cm
Signatura: UD R. Fila 94
akryl, tisk
v 69 ✕ š 49 cm
Signatura: PD R. Fila 03
akryl, tisk
v 49 ✕ š 69 cm
Signatura: UD R. Fila 03
akryl, tisk
v 49 ✕ š 69 cm
Signatura: UD R. Fila 03
akryl, tisk
v 49 ✕ š 69 cm
Signatura: UD R. Fila 03
akryl, ofset
v 63,5 ✕ š 45 cm
Signatura: UD R. Fila 08
akryl, tisk
v 47 ✕ š 67 cm
Signatura: LD R. Fila 03
akryl, tisk
v 47 ✕ š 67 cm
Signatura: LD R. Fila 03
akryl, ofset
v 47 ✕ š 47 cm
Signatura: UD R. Fila 08
v 22,5 ✕ š 16,5 cm
Signatura: neznačeno
tuš, pastel
v 13,5 ✕ š 19,5 cm
Signatura: PD Vojt Sedláček 51
pastelky, tužka
v 9 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD monogram J. Z.
kvaš, akvarel
v 8,5 ✕ š 12 cm
Signatura: PD monogram B. V.
v 65,5 ✕ š 45 cm
Signatura: PD Dungel 73
barevný pastel, karton
v 50 ✕ š 40,5 cm
Signatura: UD J. Ruszelák 94
kresba tuší, běloba, papír
v 41,5 ✕ š 57,5 cm
kombinovaná technika, tempera, akvarel, papír
v 44 ✕ š 34,5 cm
Signatura: PD Jaroslav Malina 2000
uhel, akvarel, ruční papír
v 58 ✕ š 41,5 cm
Signatura: PD Jedlička 2016, na rubu Petr Jedlička 2016
barevný pastel, ruční papír
v 45 ✕ š 57,5 cm
akvarel, pastel
v 52,5 ✕ š 42 cm
Signatura: UD monogram KPK
akvarel
v 51 ✕ š 36,5 cm
Signatura: PD Konůpek 45
v 30 ✕ š 20,5 cm
Signatura: LD monogram 1911 30. 1.