razítka, kresba tužkou
v 45 ✕ š 31,5 cm
Signatura: PD Juraj Meliš 77
v 43,5 ✕ š 61 cm
Signatura: PD Juraj Meliš 79
barevný pastel
v 42 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD Boška
serigrafie, běloba, papír na kartonu
v 40 ✕ š 30 cm
Signatura: na rubu Kalný 81
kombinovaná technika, alchymáž, froasáž
v 35 ✕ š 25 cm
Signatura: UD monogram LN 29. 8. 73
akvarel, karton
v 63 ✕ š 50 cm
Signatura: PD Konůpek 29
akvarel, pastel, tuš
v 44 ✕ š 30 cm
Signatura: PD monogram KPK 42
kresba fixem
v 15 ✕ š 22 cm
Signatura: PD monogram 1985
kresba fixem
v 21 ✕ š 15 cm
Signatura: UD monogram 1984
kresba pastelkou
v 28,5 ✕ š 21 cm
Signatura: PD Niederle
kvaš
v 29,5 ✕ š 21 cm
Signatura: LD Načeradský 94
akvarel, karton
v 44,5 ✕ š 31 cm
Signatura: PD E. Tomek 76, na rubu 9. 2. 76 autorem a razítko pozůstalosti autora
kresba perem
v 21,5 ✕ š 18 cm
Signatura: PD Paris, 28 october 1957 Manessier
barevný pastel, papír
v 22,5 ✕ š 28,5 cm
Signatura: LD E. Nevan 49
v 22 ✕ š 16 cm
Signatura: UD V. Sychra
linoryt, akvarel 17/20
v 16 ✕ š 8,5 cm
Signatura: PD jan Bauch
kresba tuší, akvarel
v 13 ✕ š 26 cm
Signatura: LD F. V. Eisenreich 1930
2 x kresba tužkou
13 x 18,5 / 16,5 x 22 cm
Signatura: 1 x PD monogram JM., 1x na rubu razítko pozůstalosti autora (Les)
kresba perem, papír na kartonu
14 x 9 cm (papír s kresbou)
Signatura: PD M. Koval 81 na kartonu
v 28,5 ✕ š 20 cm
kresba fixem
v 29,5 ✕ š 20,5 cm
Signatura: PD Jiránek
kresba fixem
v 29,5 ✕ š 41,5 cm
Signatura: neznačeno
dřevoryt / kresba tužkou
12 x 8 / 29,5 x 21 cm
Signatura: 1 x PD nečitelná
2 x kresba tužkou
21 x 29 / 29 x 21 cm
Signatura: 2 x PD J. Karel