olej, sololit
v 32 ✕ š 49,5 cm
Signatura: LD Jan Jílek 61
olej, překližka
v 30,5 ✕ š 40 cm
Signatura: PD J. Jílek 43
olej, plátno
v 73 ✕ š 100 cm
Signatura: PD Jan Jílek 48
olej, překližka
v 32 ✕ š 50 cm
Signatura: LD Jan Jílek 58
olej, plátno
v 50 ✕ š 65 cm
Signatura: PD M. Krasický
olej, lepenka
olej, plátno
v 30 ✕ š 56 cm
Signatura: LD Al. Fišárek
olej, lepenka
v 39 ✕ š 49 cm
Signatura: PD Rom. Havelka 21
kvaš, lepenka
v 18 ✕ š 30 cm
Signatura: LN Kaláb 39
olej, deska
v 20 ✕ š 27 cm
olej, deska
v 39,5 ✕ š 50 cm
Signatura: LD Jan 1993
olej, malířská lepenka
v 49,5 ✕ š 69 cm
Signatura: PN Hejna 77
olej, plech
v 34 ✕ š 26 cm
olej, plátno
v 36,5 ✕ š 48 cm
Signatura: PD R. Havelka
v 7 ✕ š 9,5 cm
Signatura: LD J. Nowopacký 80 v tisku
kolem 1700
olej, plátno
v 58 ✕ š 46 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
olej, plátno
v 69 ✕ š 55 cm
Signatura: LD K. Wagner
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
40. léta 19. stol.
olej, dřevěná deska
v 30,5 ✕ š 40 cm
Signatura: PD monogram AP
olej, plátno
v 60 ✕ š 80 cm
Signatura: PD A. Brandeisová 1880
Vyvolávací cena: | 550 000 Kč |
kombinovaná technika, akvarel, lepenka
v 42 ✕ š 32,5 cm
Signatura: LD VBrožík
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
akvarel, papír
v 47 ✕ š 27 cm
Signatura: LD J. Loukota 03
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, plátno
v 80 ✕ š 60 cm
Signatura: LD G. Mallý
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
olej, plátno
v 146 ✕ š 114 cm
Signatura: PD Alois Bílek
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
olej, plátno
v 172 ✕ š 162 cm
Signatura: PD -Al. Kalvoda-
Vyvolávací cena: | 750 000 Kč |