1917
olej, plátno
100 x 110 cm
Signature: sign. PD F. L. Soukup 17
Starting price: | CZK 35 000 |
olej, překližka
45 x 60 cm
Signature: sign. PD F. H. Herink
Starting price: | CZK 6 500 |
kol. r. 1880
5 x 9,5 cm
Signature: nesignováno
Starting price: | CZK 11 000 |
kol. r. 1910
25 x 21 cm
Signature: sign. PD O. Harlas
Starting price: | CZK 4 500 |
1894
42 x 32 cm
Signature: sign. PD J. Panuška 1894
kol. r. 1850
olej, karton
21 x 32 cm
Signature: sign. LD Havránek
Starting price: | CZK 60 000 |
litografie kolorovaná akvarelem
63 x 92 cm
Signature: sign. PD V. Hynanis
Starting price: | CZK 10 000 |
1882
původní bronzová plastika, mramorový sokl
v. 15 cm / sokl 10 cm
Signature: sign. J. V. Myslbek
kol. r. 1920
kvaš, lepenka
24 x 30 cm
Signature: sign. PD nečitelná
Starting price: | CZK 3 500 |
kol. r. 1920
olej, plátno
47 x 63 cm
Signature: sign. PD Raoul Frank
1896
olej, plátno
62 x 92 cm
Signature: sign. LD Jaroslav Věšín - Mnch - 1896
Starting price: | CZK 295 000 |
olej, karton
17,5 x 25,5 cm
Signature: sign. LD J. Král
Starting price: | CZK 22 000 |
1910
olej, plátno
50 x 65 cm
Signature: sign. PD Jos Bauer 1910
Starting price: | CZK 24 000 |
barevný lept s akvatintou
19 x 24,5 cm
Signature: sign. PD Vojt. Preissig
barevný lept s akvatintou
25 x 20 cm
Signature: sign. LD Vojt. Preissig
Starting price: | CZK 16 000 |
1898
barevná litografie
13 x 20,7 cm
Signature: sign. PD Emil Orlík 98
Starting price: | CZK 2 500 |
dřevoryt 104/150
55 x 42,5 cm
Signature: sign. PD M Švabinský
Starting price: | CZK 14 000 |
barevný dřevoryt č. 10
30 x 30 cm
Signature: sign. PD Otakar Štáfl
Starting price: | CZK 1 600 |
1925 - 30
olej, plátno
90 x 90 cm
Signature: sign. PD Jos. Svoboda
Starting price: | CZK 29 000 |
kol. r. 1895
olej, lepenka
26 x 16,5 cm
Signature: sign. monogramem TFŠ
bronzová plastika, mramorový podstavec
v. 37 cm
Signature: sign. dole A. Benda 1928
Starting price: | CZK 21 000 |
olej, plátno
60 x 80 cm
Signature: sign. PD Jaroslav Šetelík
Starting price: | CZK 58 000 |
1907 - 8
olej, plátno na lepence
36,5 x 40 cm
Signature: sign. PD A. Slavíček
Starting price: | CZK 1 150 000 |