kvaš, papír
22 x 15,5 cm
Signature: sign. PD Trnka
glazovaná pálená hlína
v. 23 cm
Signature: sign. na rubu Kutálek
Starting price: | CZK 4 800 |
komb. technika, karton
29 x 20 cm
Signature: sign. LD L Jiřincová
Starting price: | CZK 25 000 |
kol. r. 1965
olej, překližka
50 x 118 cm
Signature: sign. PD Brož
36 x 50 cm
Signature: sign. PD J. Jíra 68 Makarska
Starting price: | CZK 9 500 |
olejová tempera, karton
24 x 33 cm
Signature: sign. PD Liesler 1960
Starting price: | CZK 21 000 |
kvaš, pastel, karton
57 x 14 cm
Signature: sign. PD O. Janeček 50
olej, plátno
40 x 40 cm
Signature: sign. LD O. Janeček 79
Starting price: | CZK 37 000 |
36 x 25 cm
Signature: sign. PD Ota Janeček
kol. r. 1965
olej, dřevo
38 x 43 cm
Signature: sign. PD Paderlík
Starting price: | CZK 34 000 |
olej, sololit
85 x 67 cm
Signature: sign. DU V. Komárek
Starting price: | CZK 65 000 |
olej, plátno
35 x 55 cm
Signature: sign. DU V. Komárek 97
pastel, barevné křídy, karton
22,5 x 31 cm
Signature: sign. PD Zrzavý Jan, Z. J.
Starting price: | CZK 95 000 |
akvarel, tuž, karton
24 x 15 cm
Signature: sign. Kamil Lhoták 1974
Starting price: | CZK 19 000 |
výdusek, cement, částečně modře tónováno
v. 53,5 cm
Signature: sign. dole O. Zoubek
Starting price: | CZK 20 000 |
olej, sololit
40,5 x 32 cm
Signature: sign. LD Liesler 91
Starting price: | CZK 29 000 |
odlitek, olovo, částečně zlaceno
v. 59 cm
Starting price: | CZK 28 000 |
v. 67 cm
olej, karton
25,5 x 58 cm
Signature: sign. PD Záry 96
Starting price: | CZK 9 500 |
2. pol. 19. stol.
kvaš, uhel, tužka
30 x 45 cm
Signature: značeno na rubu Pozůstalostním razítkem
olej, plátno, lepenka
22,5 x 24 cm
Signature: sign. LD Jul. Mařák
Starting price: | CZK 90 000 |
1896
olej, lepenka
31 x 44 cm
Signature: sign. PD Al. Kalvoda 96
Starting price: | CZK 39 000 |
kol. r. 1900
olej, překližka
24 x 34 cm
Signature: sign. LD Panuška
Starting price: | CZK 23 000 |
kol. r. 1910
olej, plátno
59 x 74 cm
Signature: sign. LD Panuška
Starting price: | CZK 38 000 |
olej, lepenka
51 x 66,5 cm
Signature: sign. PD Panuška
kol. r. 1910
olej, lepenka
24 x 33 cm
Signature: sign. PD Panuška
1910
olej, karton
50 x 60 cm
Signature: sign. PD J. Ullmann 1910.
Starting price: | CZK 48 000 |
kol. r. 1925
olej, lepenka
71 x 100,5 cm
Signature: sign. LD V. Radimský
Starting price: | CZK 165 000 |
kol. r. 1920
olej, karton
50 x 66 cm
Signature: sign. PD Lolek St.
kol. r. 1930
olej, karton
44,5 x 60 cm
Signature: sign. PD Ant. Hudeček
Starting price: | CZK 24 000 |
1917
olej, lepenka
48 x 58 cm
Signature: sign. LD Gustav Macoun 1917
olej, plátno
50 x 60 cm
Signature: sign. LD G. Macoun 31
Starting price: | CZK 14 000 |
1916
olej, lepenka
50 x 60 cm
Signature: sign. LD Gust. Macoun 1916
olej, plátno
51,5 x 73,5 cm
Signature: sign. PD Jambor 1943
Starting price: | CZK 32 000 |
kol. r. 1935
olej, lepenka
35 x 50 cm
Signature: sign. PD Jos. Procházka
Starting price: | CZK 35 000 |
olej, plátno
21 x 32,5 cm