28,1 x 20 cm
Signature: sign. LD František Tichý 45
29,6 x 39,2 cm
Signature: sign. DU Tichý 43
Starting price: | CZK 14 000 |
kol. r. 1935
olej, plátno
60 x 73 cm
Signature: sign. LD Bořivoj Žufan
Starting price: | CZK 29 000 |
kol. r. 1918
19 x 17,5 cm
Signature: sign. PD Jan Trampota
barevný litografie 28/500
29 x 39 cm
Signature: sign. PD V Špála 42
Starting price: | CZK 6 500 |
1952
olej, dřevěná deska
45,5 x 35 cm
Signature: sign. PN Bělocvětov 52
Starting price: | CZK 31 000 |
akvarel, papírový karton
32 x 25 cm
Signature: sign. LD J Šíma 59
Starting price: | CZK 79 000 |
olej, tempera, lepenka
49 x 34 cm
Signature: sign. PD Matal 53
Starting price: | CZK 25 000 |
olej, plátno
33 x 50 cm
Signature: sign. PD Fr. Hudeček 59
Starting price: | CZK 85 000 |
29,6 x 21 cm
Signature: sign. PD MR 14.4.69
Starting price: | CZK 5 000 |
1975 - 76
olej, plátno
30 x 26 cm
Signature: sign. vzadu Michal Ranný 1975 - 76
asambláž, objekt
v. 147 cm
Signature: sign. Bedřich Dlouhý 1975
Starting price: | CZK 97 000 |
asambláž, překližka
80 x 60 cm
Signature: sign. DU fára VIII/69
Starting price: | CZK 60 000 |
olej, plátno
140 x 75 cm
Signature: sign. LD M. Netík, PD 17. XI. 89
kombinovaná technika, olej, kvaš, tuš, karton, sol
90 x 50 cm
Signature: sign. DU Málek VI. 1969
Starting price: | CZK 35 000 |
olej, plátno
80 x 60 cm
Signature: sign. na rubu M. Medek 67
Starting price: | CZK 850 000 |
olej, sololit
60 x 45 cm
Signature: sign. PD Matal 80
Starting price: | CZK 62 000 |
kresba tužkou přes karbon. papír
30 x 30 cm
Signature: sign. DU Adriena Šimotová 86
Starting price: | CZK 4 000 |
kolorovaná froasáž, karton
59 x 42 cm
Signature: sign. DU LN 25/3/97
kolorovaná froasáž
51 x 39,5 cm
Signature: sign. DU LN 20/9/95
plastika, pískovec
v. 29 cm
Signature: sign. E. Ovčáček 1975
Starting price: | CZK 9 500 |
56 x 42 cm
Signature: sign. PD Načeradský 93
kresba tuší, ruční papír
27 x 20 cm
Signature: sign. PD Karel Nepraš 1978
Starting price: | CZK 9 000 |
originální fotografie
23 x 17,5 cm
Signature: značeno na rubu autorským razítkem - foto M. Hák
Starting price: | CZK 1 800 |
originální fotografie
23 x 17,5 cm
Starting price: | CZK 2 500 |
kol. r. 1960
originální fotografie
24 x 18 cm
Signature: značeno na rubu autorským razítkem - foto Karel E.
Starting price: | CZK 2 000 |
originální fotografie
15 x 21 cm
Signature: sign. nezjištěna
Starting price: | CZK 3 500 |
1950 - 55
orig. bromostříbrná kontakt. fotografie
8,6 x 28,1 cm
Signature: neznačeno
Starting price: | CZK 30 000 |
24,8 x 16,2 cm
Signature: sign. PD Reynek
Starting price: | CZK 4 500 |
suchá jehla s monotypem
16,5 x 13,5 cm
Signature: sign. PD Reynek
suchá jehla s monotypem
15 x 12 cm
Signature: sign. PD Reynek
Starting price: | CZK 4 000 |
kresba tuší, tužka, karton
43 x 30 cm
Signature: sign. PD AH 33
Starting price: | CZK 9 000 |
koláž, kresba tuší
32 x 20 cm
Signature: sign. PD AH 60
Starting price: | CZK 20 000 |
kresba tuší, koláž
33 x 25 cm
Signature: sign. PD AH 63
kresba tuší, kvaš, karton
22 x 38 cm
Signature: sign. PD AH 63
Starting price: | CZK 28 000 |
22 x 15,5 cm
Signature: sign. PD Toyen, LD 31/69
Starting price: | CZK 17 500 |