kresba tužkou, karton
19,5 x 28,5 cm
Signature: na rubu značeno Ant. Mánes
Starting price: | CZK 1 800 |
II. série 10 barevných leptů
17,8 x 20 cm
Signature: sign. PD T. F. Šimon
Starting price: | CZK 2 500 |
33 x 28 cm
Signature: sign. nezjištěna
Starting price: | CZK 2 800 |
akvarel, karton
19 x 15,5 cm
Signature: značeno pozůstalostním razítkem Max Haushofer
Starting price: | CZK 1 500 |
15,5 x 11,5 cm
Starting price: | CZK 1 800 |
akvarel, tužka, karton
13,5 x 21 cm
Starting price: | CZK 1 400 |
akvarel, karton
27 x 24,5 cm
Signature: značeno PD Ant. Mánes
Starting price: | CZK 1 900 |
24 x 17 cm
Signature: nesignováno
Starting price: | CZK 1 800 |
33 x 20 cm
Signature: nesignováno
Starting price: | CZK 1 800 |
kol. r. 1928
olej, lepenka
28,5 x 38 cm
Signature: sign. LD V. Špála
Starting price: | CZK 90 000 |
olej, lepenka
37 x 38 cm
Signature: sign. PD Mousson
Starting price: | CZK 45 000 |