1908
olej, plátno
39,5 x 51 cm
Signature: sign. na rubu Prucha 1908
Starting price: | CZK 180 000 |
olej, malířská lepenka
50 x 60 cm
Signature: sign. PD J. Písecký.
1890 - 1900
13 x 19,5 cm
Signature: sign. nenalezena
Starting price: | CZK 7 000 |
olej, plátno
74,5 x 62 cm
Signature: sign. LD Franta Líbal 1927
olejová tempera, karton
39 x 31 cm
Signature: sign. LD J.O. 29
Starting price: | CZK 32 000 |
olej, lepenka
47 x 34,5 cm
Signature: sign. LD J. Obrovský 41
Starting price: | CZK 14 000 |
klihovaná sádra, kolorovaná
v. 81 cm
Signature: sign. dole J. Obrovský 1930
Starting price: | CZK 49 000 |
olej, malířská lepenka
24,5 x 36 cm
Signature: sign. PD J.O. 39
1912
mezzotinta, 3 stavy, 41 listů
57,3 x 43,5
Signature: sign. PD M. Švabinský
Starting price: | CZK 20 000 |
1903
olej, lepenka
23 x 28 cm
Signature: sign. PD F. Šimon 1903
29,5 x 39,5 cm
Signature: sign. PD T.F. Šimon
Starting price: | CZK 6 500 |
26 x 21,5 cm
Signature: sign. nenalezena
Starting price: | CZK 25 000 |
olej, karton
26 x 21 cm
Signature: sign. PD B. Ullrych 25
Starting price: | CZK 4 500 |
kol. r. 1940
olej, plátno
33 x 41,5 cm
Signature: sign. PD Fr. Podešva
Starting price: | CZK 6 500 |
komb. technika, akvarel, pastel
43 x 25 cm
Signature: sign. LD A. Frolka
Starting price: | CZK 6 500 |
olej, plátno
80 x 64 cm
Signature: sign. PD Josef Loukota
Starting price: | CZK 29 000 |
olej, překližka
14 x 18 cm
Signature: sign. LD F. Zikmund 42
Starting price: | CZK 7 000 |
37 x 55 cm
Signature: sign. PD Vojt Sedláček 41
2. pol. 19. století
olej, plátno
47 x 39 cm
Signature: signatura nezjištěna
Starting price: | CZK 35 000 |
2. pol. 19. století
olej, plátno, deska
51 x 61 cm
Signature: značeno PD Y. King 1873
30. léta 20. století
olej, plátno
41 x 51 cm
Signature: sign. PD E. Mercker Mchn.
Starting price: | CZK 24 000 |
1915-18
litografie
24 x 17 cm
Signature: sign. PD Jan Zrzavý, LD Milenci
1915-18
litografie
24 x 17 cm
Signature: sign. PD Jan Zrzavý, LD Bolest
1901
54 x 34,5 cm
Signature: sign. LD V. Preissig 1901
Starting price: | CZK 8 000 |
barevný lept, karton
27 x 19 cm
Signature: sign. LD Vojt. Preissig
Starting price: | CZK 7 000 |
1912
lept, karton
17 x 13 cm
Signature: nesignováno
Starting price: | CZK 5 000 |
1893
kvaš, tužka, karton
35,5 x 23 cm
Signature: sign. LD V. Preissig 93
Starting price: | CZK 2 500 |
24,5 x 19,5 cm
Signature: nesignováno
Starting price: | CZK 3 500 |
24 x 36,5 cm
Signature: na rubu značeno Ant. Mánes
Starting price: | CZK 2 500 |
kresba tužkou, karton
17 x 26 cm
Signature: na rubu značeno Amalie Mánesová
Starting price: | CZK 1 500 |
kresba tužkou, karton
25,5 x 35,5 cm
Starting price: | CZK 1 800 |
kresba tužkou, karton
21,5 x 33 cm
Starting price: | CZK 1 800 |
25 x 21 cm
Starting price: | CZK 2 500 |
kresba perem, tužka
36,5 x 29 cm
Signature: na rubu značeno Karel Svoboda
Starting price: | CZK 1 800 |
kresba perem
31 x 20 cm
Starting price: | CZK 1 800 |
49 x 33 cm
Signature: značeno PD pozůstalostním razítkem Max Haushofer
Starting price: | CZK 1 200 |