1918
olej, dřevěná deska
69 x 44,5 cm
Signature: sign. PD Jiří Heřman 1918
1910 - 20
olej, plátno
61,5 x 41 cm
Signature: sign. PD J. Poš
Starting price: | CZK 7 000 |
olej, lepenka
61 x 49,5 cm
Signature: sign. PD Veris Paris
Starting price: | CZK 25 000 |
olej, plátno
50 x 70 cm
Signature: sign. LD G. Sýkora
olej, plátno
41 x 57 cm
Signature: sign. PD Václav Štětka
kvaš, lepenka
83 x 138 cm
Signature: sign. PD Vojt. Sedláček
olej, lepenka
31 x 40 cm
Signature: sign. LD L. Kuba
Starting price: | CZK 24 000 |
olej, lepenka
20 x 26 cm
Signature: sign. LD Cyr. Jančálek/47
Starting price: | CZK 6 500 |
kol. r. 1930
olej, karton
70,5 x 80 cm
Signature: sign. PD V. Kozák