originální fotografie
17,5 x 12,5 cm
Signature: sign. na rubu autorským razítkem "Foto M. Hák"
Starting price: | CZK 1 200 |
originální fotografie
17,5 x 23,5 cm
Starting price: | CZK 1 500 |
originální fotografie
22,5 x 17 cm
Signature: sign. PD Jan Saudek
Starting price: | CZK 4 500 |
originální fotografie
22,5 x 17,5 cm
Starting price: | CZK 1 500 |
lavírovaná kresba tuší, sépie, karton
40,5 x 26 cm
Signature: sign. PD VH
Starting price: | CZK 48 000 |
1893
kvaš, tužka, papír
35,5 x 23 cm
Signature: sign. LD V. Preissig 93
Starting price: | CZK 2 500 |
1911
akvatinta
34,5 x 32 cm
Signature: sign. PD J. Stretti - Zamponi, v tisku J. Stretti
Starting price: | CZK 7 800 |
22 x 31 cm
Signature: neznačeno
Starting price: | CZK 25 000 |
2 x akvatinta
12 x 8,8 cm, 12 x 8,8 cm
Signature: neznačeno
1907
14 x 18,5 cm
Signature: neznačeno
Starting price: | CZK 6 500 |
1907
lept, měkký kryt
17 x 21,5 cm
Signature: neznačeno
Starting price: | CZK 6 500 |
olej, malířská lepenka
62 x 77 cm
Signature: sign. PD O. Blažíček
Starting price: | CZK 85 000 |
1911
olej, lepenka
48 x 48 cm
Signature: sign. LD J. Honsa 1911
Starting price: | CZK 35 000 |
kol. r. 1920
olej, karton
35 x 51 cm
Signature: sign. LD B. Dvořák
1900-10
olej, lepenka
40 x 52 cm
Signature: sign. LD Kaván
Starting price: | CZK 38 000 |
olej, lepenka
48 x 65 cm
Signature: sign. PD Kaván
Starting price: | CZK 32 000 |
olej, překližka
50 x 70 cm
Signature: sign. LD K. Langer
olej, lepenka
67 x 96 cm
Signature: sign. LD V. Radimský
Starting price: | CZK 195 000 |
1930-35
45,5 x 61 cm
Signature: sign. Ant. Hudeček
47,5 x 61,5 cm
Signature: sign. PD Ant. Hudeček 1936
Starting price: | CZK 19 000 |
1930 - 35
olej, lepenka
45 x 60 cm
Signature: sign. PD Ant. Hudeček
Starting price: | CZK 22 000 |
olej, malířská lepenka
42 x 54 cm
Signature: sign. LD Daněk - Sedláček 1937
olej, lepenka
38 x 57 cm
Signature: sign. PD Daněk - Sedláček
olej, plátno
60 x 70 cm
Signature: sign. LD Jiří Heřman
Starting price: | CZK 6 800 |
1907
olej, plátno
50,5 x 68 cm
Signature: sign. PD Koníček Oldřich 07
Starting price: | CZK 23 000 |
olej, plátno
68 x 95 cm
Signature: sign. LD G. Macoun
Starting price: | CZK 28 000 |
olej, malířská lepenka
61 x 61 cm
Signature: sign. PD Aug. Mervart 45
olej, plátno
81,5 x 66 cm
Signature: sign. LD Jos. Procházka
2. pol. 19. století
olej, plátno, tvrzená lepenka
36,7 x 31,2
Signature: sign. LD nečitelná
1876
komb. technika, akvarel, pastel, tužka, karton
55 x 35 cm
Signature: sign. LD Aug. Bouvier 1876
olej, plátno
74 x 63 cm
Signature: sign. PN P. Paede
2. pol. 19. století
olej, plátno
65 x 100 cm
Signature: sign. LD R. Schultze
Starting price: | CZK 150 000 |
1921
olej, plátno, rentolováno
62 x 47 cm
Signature: sign. PD Camill Stuchlík 1921
olej, plátno
73 x 92 cm
Signature: sign. PD H. Baar
akvarel, kvaš, karton
11 x 15,5 cm
Signature: sign. PD L. Kuba
Starting price: | CZK 5 000 |
kol. r. 1920
olej, lepenka
61 x 50 cm
Signature: sign. PU Bílek